Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a reggeli...

Lányok, nektek mi a reggeli rutinotok SULIBA?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
7:00-kor felkelek, felöltözök, megreggelizek, megmosakszok és indulok a suliba. 7:20-ra általában oda is érek.
2015. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Most kezdek egy tanfolyamot, végülis az "suli".


5:15-kor ébresztő. Bekapcsolom a kávéfőzőt, amíg az lefő, addig megetetem a macskát, adok neki friss vizet és kiveszek valami göncöt a szekrényből. Megiszom a kávét, majd elmegyek WC-re.

Fogat mosok, megmosakszom, bekenem magam dezodorral, megkapálom a hajamat, felöltözök. Ezután vagy összegumizom vagy feltűzöm a hajam valami csatfélével, sosem hordom kibontva, mert azt utálom.

Napvédővel bekenem az arcom, ráteszek egy kis púdert, hogy ne csillogjon a fejem, mint egy diszkógömb és kihúzom a vízvonalamat.

Kiöblítem a mosdót és a kádat magam után.

Beveszem a gyógyszerem, elmosogatom a kávés cuccokat, bekészítem a másnap reggeli kávét.

Összesöpröm a macska által kikapart almot.

(A párom ilyenkor még alszik, szóval a redőnyöket majd felhúzza, ha felébred és majd kiszellőztet.)

Megdögönyözöm a cicát, majd cipőt húzok, felkapom a táskám és elindulok olyan 6 körül.

Kb. 1 órát utazok, útközben veszek valami kaját, kb. 7-re odaérek, 7:20-kor kezdődik az oktatás.

2015. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6:00- kor szól az ébresztő,majd arcot mosok, aztán micellás vízzel áttörlöm .(Nyáron néha felkenek egy hűsítő krémet ,majd lemosom)

Mielőtt ennék megiszok egy pohár vizet/ teát.

Fogat mosok.

Aztán kiválasztom a ruhát.

A kajámat bepakolom.

Majd a legfontosabb: befújom magam dezodorral.

Végül kicsi korrektort viszek a bőrhibáimra,és egy kicsi szempillaspirált a szempilláimra.

Cipőt húzok,majd elindulok és bezárom a lakást 6:50 fele.


Éééééés mehetek a buszra és utána még szállhatok át 2- szer.

7:40-re általában beérek

2015. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
6 kor kelés, dugok a pasimmal akivel élek, irány suli, útközbe felugrok a másik pasimhoz és dugunk. 15/l
2015. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
6:45kor kelek, 7:15ig készülődök (mosakodás, smink, haj, ruha, stb), 7:25ig reggelizek és utána indulok :)
2015. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5:45-kor kelek, fekszek még 5 percet, fogmosás,arcmosas,fesulkodes. Feltöltöm a vizesuvegem, leveszem a telóm töltőről, megnézem megegyszer bepakoltam-e mindent, van-e nalam fájdalomcsillapító, teszek el pénzt kajára meg kávéra, esetleg egy hideg sörre, járkálok egy kicsi és elindulok. 5 percre lakom a sulitól, Bemegyek a boltba, veszek kaját, kávét megiszom, Bemegyek suliba. Közben tallakozok 1-2 volt osztálytárssal, megallok veluk 2 percre, Bemegyek a kolin keresztul(altalaban elkesek, ha a kolin megyek nincs ellenőrzés) felmegyek órára és beadom, hogy késett a busz, közben Ugye 5 percre lakom a sulitól.

Lehúzok 10-11 órát, irany haza. Ha jön par haver akkor beülünk a kávézóban egy sörre, ha nem akkor hazamegyek, pihenek, fetrengek kicsit, leülök tanulni, Estére megtanulok. Fürdés,kaja,kicsit beszelgetek facen, alvás. Kezdodik elölről. Monoton, unalmas, sokat kell tanulni. Tudom, hogy csaja. Reggelt kérdezted, de ha mar belekezdek vmibe befejezem. Kosz, hogy elolvastad. Xd

2015. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!