Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nem jó semmi?

Lucifer vagyok kérdése:

A férfiaknak miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
Ha súlyfelesleged van, az a baj. Ha vékony vagy az a baj. Én közepes vagyok, az is baj. Ha sokat keresel az a baj, ha meg semmit az is baj. Ha veszel valamit az a baj, ha nem veszel igénytelen vagy ezt nem mondja, de megnéznek akkor mást azóval az is a baj. Mindegyik ilyen. A nők meg legyenek tökéletesek.
2015. szept. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz.r világban élhetsz, ha ez vesz körül
2015. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clark Kent.. ***** válasza:

Én meg vagyok magammal elégedve, elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok.


Amin tudok változtatni (pl hogy sportosabb legyek) azon persze változtatok, de alapból elégedett vagyok.

2015. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mindegyik ilyen" Innentől kezdve semmit se ér a szemembe a kérdésed.
2015. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek miért nem jó semmi? Ha keveset vagyunk otthon az a baj, ha sokat akkor az a baj. Ha valahova menni kell, a nők készülődnek fél óráig, a férfiak 3 percig, és ha 3 másodpercig kell ránk várni, akkor jön a jól begyakorolt szöveg, hogy "megint késtél, állandóan rád kell várni!" Ha valamit (pl. csapot) meg kell szerelni, akkor azonnal kell cselekedni, ha egy nappal később szereljük meg, akkor az már úgy nam is jó!

Összegezve: a nőknek miért nem jó semmi?

2015. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert nem FÉRFIAKKAL kezdesz, azért. Ezek felszínes fiúkák, akikről te beszélsz.

Egy FÉRFI nem megváltoztatni akar, hanem olyannak szeret, amilyen vagy. (Vagy ha nem tetszel, akkor nem téged akar tök mássá átgyúrni, hanem olyannal kezd, aki megfelel neki.)

A kereseted meg pont, hogy hidegen hagyja azt, aki érez irántad valamit. A vásárlási szokásaid meg rád tartoznak. Mint már mondtam, ha valaki szeret, akkor az úgy szeret, ahogy van.

De neked szerintem még nem volt dolgod FÉRFIvel.

2015. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általánosítani meg nem kéne, mert ennyi erővel azt is kérdezhetnénk, amit #4 írt.
2015. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A ember: Nem szeretem a kövéreket

B ember: Nem szeretem a véknyakat

C ember: Nem szeretem a kicsit ducikat


Buta következtetés a férfinak semmi sem jó.

Pedig A ember szereti a véknyakat és a kicsit ducikat, B ember a nem véknyakat és C ember a véknyakat és a kövéreket.


A világnak nem felelhetsz meg, mert 100% hogy találsz egy olyan embert aki utál benned valamit, arra törekedj, hogy a párodnak megfelelj(vagy egy olyan embernek akinek szívesen lennél a párja)

2015. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!