Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen videókat (kihívásost)...

Milyen videókat (kihívásost) tegyek fel a youtubra? Kezdő vidis

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább valami olyat, ami a te saját fejedből pattant ki!

Annak annyira nincs értelme, hogy mindenki ugyanazokat az idétlenségeket csinálja végig... ebben semmi kreativitás és egyediség nincs.

2015. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyenek például? ötlet?
2015. szept. 6. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Fú, ez de gáááááz.:D


Csinálj légyszíves fahéj kihívást, mert még nincs fent elég és még a sok 10-14 éves kisgyerek nem látott eleget.. Vagy vlogolj arról, hogy milyen szar a világ meg az életed, miközben egy 200ezres gép mellett éled az életed 80%-át..


Aztán az is tetszik, hogy MÁSTÓL várod a SAJÁT videóidra az ötleteket.. Tesó, ha az első videódhoz nincs ötleted, akkor egyáltalán minek akarsz videózni?


Még egy trash csatorna a tubeon, sebaj, elférsz..

2015. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csinálj videót magadtól, 5 videó után látni fogod, hogy van e értelme folytatni, vagy nincs.


Eredeti tartalmat próbálj ki, mert ha másolsz mást az ciki!

2015. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mi értelme van ennek a youtubeos "elk*rvulásnak"? :/

Nem akarok megbántani senkit, de ez már nevetséges. Miért így akarnak népszerűek lenni?

2015. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szórj le lego kockákat a földre legalább 10 méteren és rohanj végig rajtuk.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 4/7 nem ez az első vidim, vannak ötleteim (egyedi is) csak akartam volna ötleteket gyűjteni! Én egy kérdést tettem föl, és kértem volna RÁ válaszokat!

# 2/7 Mi ez? Ez nem kihívás hanem önkiparodizálás és ön'kinzás'!

# 7/7 én nem azt kérdeztem, hogy hogyan okozzak fájdalmat magamnak!

Kérek még NORMÁLIS ÉS NEM ÖNLEÉGETŐS ÖNSZIVATÁSOS válaszokat! Köszönöm :)

2015. szept. 6. 20:15
 8/10 A kérdező kommentje:

Az előző üzenetemben ezt írtam:# 2/7 mi ez...

Nem magamnak mondtam, hanem egy embernek aki eléggé rosz válaszokat adott! Ötlet?

2015. szept. 6. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél fel fura ruhákat és menj ki az utcára és videózd a reakciókat. Mondd el a véleményed a mai világról, filmekről stb, mesélj el unalmas dolgokat úgy, hogy azok érdekesek legyenek. Videózd le hogy mi kell tenni ufó, zombi, vagy kuglófember támadás ellen. Kísérletezz mikróhullámúsütővel és zoknival, papírral, plüssmacival akármivel. Vagy csak beszélj (mint az arc nélküli manu

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Becixxx válasza:

Legyél youtube fizetős partner és utána akármilyet ! Nyomni fognak, ahogy a csövön kifér, amíg tart a kredited.

Különben meg elássák a videóid, mint a szart a pöcébe...

2015. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!