Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem beszél már velem?...

Anonymous0123 kérdése:

Miért nem beszél már velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész még általános suliba kezdődött hogy nemvoltak barátaim és sokat vertek a szünetekbe meg sokat piszkáltak.Ezért a neten ismerkedtem és ott szereztem barátokat.

Egy fiúval beszéltem neten akit nagyon megszerettem és ő állitolag belém volt esve és nagyon akart találkozni.Minden nap irt rám és nagyon szép szavakat mondott..

Amikor befejeződött az elemi suli akkor lettek barátaim és kiálltam magamért.És még pasim is lett.

Amikor ezt megtudta ez a fiú nagyon kiakadt rám és ezért ő is felszedett egy csajt és folyton arról beszélt nekem hogy kinyalta meg hogy mennyi nőt szokott megbámulni.Aztán mondta hogy engem is kiakar de csak úgy barátságból mert belém már nem szerelmes.

Rengeteget veszekedtünk és el is küldtem a fiút..Aztán mondtam neki hogy magyarországra megyünk pont abba a kis városba ahol ő lakik 3napra.De mikor megérkeztem kiakartam hivni de azt mondta hogy ő most nincs itthon mert elutaztak és nagyon sajnálja.

Amikor hazaértem nagyon rosszul éreztem magam miatta.

Elkezdődött az középsuli és új osztálytársaim vannak.Lettek barátaim de még mindig idegen nekem egy kicsit a környezet.

És első nap irta nekem hogy milyen k*va jó csajok járnak a sulijába stb.Mondom engem nem érdekel.Nem irt vissza sose.És amikor ráirtam unalomból elkezdi hogy ezért irtam rá? mondom jolvan bocsi nem zavarlak. mondja oké csá.

És már nem beszélünk 1-2 hete eddig kb naponta 1x legalább beszéltünk.

Szerintetek mi a baja velem?Amióta vannak haverjaim olyan flegma velem és állandóan a csajokról beszél.Tudom hülyeség mert csak netről ismerem de jövőre is megyünk arra a helyre de nemtudom hogy találkozni akar-e majd velem..

Vagy inkább felejtsem el az egész gyereket mert már nincs rá szükségem?úgyis vannak haverjaim helyette meg barátom is.



2015. szept. 10. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem ezeket. Nekem is volt olyan barátom, aki azonnal eltűnt , mikor elkezdtem járni valakivel. Pedig nekem fontos volt az a kapcsolat. Így aztán én sem kerestem többet.
2015. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
H¨˘t f¨Ślt¨Śkenny¨Ś akar t¨Śged tenni mert van pasid. De am csak bar¨˘ts¨˘gb¨Žl kinyalna?”9ü7 El¨Śg h¨šlye akkor:DDD Ha interneten kereszt¨šl szoktatok besz¨Ślni akkor szerintem jobb lenne ha tal¨˘lkozn¨˘tok ¨Śs ¨˛gy ismern¨Śd meg”9ý6 Mert ¨Şgy csak a bolonds¨˘g¨˘t mondja neked
2015. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy fiú akkor áldozz rendszeresen időt egy lányra, ha reménykedik benne, hogy idővel több lesz barátnál, beszélgetőpartnernél.

Ha elveszik az esély...

2015. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Célpont voltál, utána már érdektelenné váltál. Nem mindenki hisz a férfi-női barátságban, én sem.
2015. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!