Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Justin Bieber tényleg jön e...

Kiittiinaa kérdése:

Justin Bieber tényleg jön e nem sokára Magyarországra? :o Ha igen akkor mikor és hol lép fel?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1-Rossz kategóriában vagy. Bieber nem ember.

2-A kérdés nyelvtanilag már nem is lehetne helytelenebb.

2015. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jön szerintem
2015. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jajj,első válaszoló,hogy Te milyen nagy ember vagy!És szerencse ,hogy ilyen jó a helyesírásod!mi bajod van a kérdezővel???Ha nem szereted Justint nem kell minden vele kapcsolatos kérdésre válaszolnod...-.- egyébként,tudod,amikor regisztráltál erre az oldalra,megfogadtad,hogy csakis a kérdésre válaszolsz,nem oltogatsz senkit...sok eszed lehet neked is aztán!miért kell kötekedni?nem szereted?le van sz*rva,nem kérdezte senki sem a véleményed,aki ilyenekkel tölti el az idejét ,na az nincs jó kategóriában...

Te sem vagy tökéletes,ez biztos!

Egyébként is,ha már itt tartunk,miért ne lenne ember Justin?Elért valami olyat,amit 7 milliárd emberből nem sokan...ezt inkább tisztelni kellene benne,persze,Ő is hibázik,ettől vagyunk emberek...

Kérdező,a kérdésedre válaszolva:nem biztos,de eléggé valószínű,hogy fog Magyarországra menni :),pontos dátumot szerintem még nem lehet tudni,nem találtam semmi ilyesmit,de biztos fogják majd híresztelni :D

2015. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Nem baj első,én jót nevettem :D


Ha igaz,akkor én addig megyek máshova.

Mindenesetre nem hinném,hogy jönne.

2015. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!