Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megismertem egy srácot....

Megismertem egy srácot. Kiderult hogy meleg. Adnatok valami tanacsot mondani vagy hogy mivel enyhithetnénk a helyzeten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostansag joba lettem egy fiuval, beszelgettunk meg minde. Viszont mikor már jobban megismertuk egymast elmondta hogy meleg. Ezzel nekem semmi bajom nincs eloszor fura volt de semmivel nem lett masabb. A szülei viszont nagyon rosszul fogadtak eloszor ki akartak tagadni orditoztak vele. El is szokott. Segitetek? Mit tehetek én?

15/L



2015. szept. 26. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
En a kerdest sem ertem. Milyen helyzeten akarsz _te_ enyhiteni? A szuleivel valo kapcsolatat neki kell rendeznie, nem neked, ha belefolysz, csak rosszabb lesz mindenkinek.
2015. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Manapság nagyon divatos lett ez az önmagunk szexuális orientációjának öndiagnosztizálása. Ebben az életkorban összekeveredik az erotika a szexualitással. Ha barátodnak tartod, legyél jóban vele barátilag és inkább próbálj neki lányokat bemutatni. Amíg az ember nem ismeri a lehetőségeket, addig nem tudja, hogy mit válasszon igazán és időnként tévútra kerül.
2015. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt nem az a probléma, hogy meleg, hanem a szüleivel való kapcsolata, amin te nem tudsz segíteni.
2015. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat... de nem tudnátok valami tanácsot adni abban hogy hogy viditsam fel mert nagyon boldogtalan:(
2015. szept. 26. 11:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenkor en tehetek valamit?
2015. szept. 26. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeret csinálni :)
2015. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem ismerem... de mir mondjak neki hogy... felviduljon valami biztato mondarot vagy valamit amitol nem erzi magat kirekeszrettnek
2015. szept. 26. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha meleg legalabb nem terjesztik azt, hogy vele jársz. :D

Menjetek el bringázni, vagy sétálni nevessetel együtt, nincs ebben semmi gáz.

2015. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es ha nem tudják hogy meleg mi van? 😂
2015. szept. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!