Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyar Maffia?

Magyar Maffia?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem híresebb magyar maffiozokat mondani?
2015. okt. 1. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak több is. De nem tudok híresröl. Szerintem egyik sem híres. Úgytudom (de nem biztos) hogy a leghíresebb a Camorrae (kamorra).
2015. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy ökasszem nápolyban élnek.
2015. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyiss ki egy napilapot ..
2015. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki itt nekiállna nevekkel dobálózni, az biztos nem lenne százas!

Van a neten egy csomó bűnügyi hír, ha róluk akarsz olvasni, akkor guglizd ki.

De azt szerintem nem kockáztatja hogy ide írkáljon egy harmadik félről, aki feltehetőleg nem gyári munkás:)

2015. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pintér Sándor pl, hazánk belügyminisztere. Olvass utána a 90-es évek olajszőkítési botrányainak, vagy éppen a pár évvel ezelőtti diszkórazziás ügyeknek. Ez az ember a vádlottak padján ült gyanúsítottként, most pedig az igazságszolgáltatás fő embere. Nevetséges.
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aki itt nekiállna nevekkel dobálózni, az biztos nem lenne százas!

Van a neten egy csomó bűnügyi hír, ha róluk akarsz olvasni, akkor guglizd ki.

De azt szerintem nem kockáztatja hogy ide írkáljon egy harmadik félről, aki feltehetőleg nem gyári munkás:)"



??? Most rám célzol???

2015. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne 100as? Ez csak egy egyszeru kerdes semmi baja nem lesz annak aki valaszol ra. Mivel ez egy nyilvános oldal, bárki regisztrálhat ra es nem köteles megadni a szemelyes adatait, vagy ha megatdja, visszakovetni se tudjak ha beállítja h pl ne jelenjen meg a neve a valasznal/kerdesnel stb..ne legyél mar Ennyire paranoiás . Es akik eddig normalis valaszt adtak azoknak koszonom!:)
2015. okt. 3. 11:51
 8/9 clint válasza:

A 90-es években voltak amolyan keresztapaként élő emberek, amilyenek manapság nem igen vannak..

Tasnádi, Seres, Radnai pl

De komoly brigádnak számított a cigánycsaládok közt Tanyi és a Száva csapat is.

2015. okt. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyilvános oldal, aminek az üzemeltető cégadatai nyilvánosak.
2015. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!