Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nem szép a nevem?

Tényleg nem szép a nevem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sokan megdicsértek érte,most meg ahogy olvasom itt,már szinte senkinek sem tetszik. Mi a baj vele? Nekem tetszik,különlegesnek tartom,és tovább is örökíteném szívesen.

Azt hozzáteszem,hogy egyik exem leöregezte,és az exe nevét tartotta 'divatosnak'...


2015. okt. 2. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Főleg ha leírnád a neved :D
2015. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Igen, nem ártana tudni, hogy mi a neved. Ráadásul a szépség relatív :) Nagyon sok anyukának tetszik a Léna név, én rosszul vagyok tőle (Bocsi, akinek így hívják a kislányát), nekem viszont a Zotmund név tetszik, de rajtam kívül mindenki borzalmasnak tartja.

Az exed véleménye a legkevésbé mérvadó. Ha te szereted, az a legjobb. Örökítsd, ha mindketten ezt szeretnétek.


De tényleg, mi a neved? :)

2015. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szép a neved. Aki neveken rugózik, annak a véleményével nem kell törődni. Ne felejtsd el soha, hogy egy vélemény mindig csak egy vélemény, sohasem az Igazság.
2015. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha még leírni se tudod, nem lehet egyszerű név :D

de tényleg kiváncsi vagyok mi lehet, elég titokzatos vagy :D

2015. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező! A Zotmundnál tuti jobb! Bocsi kedves második :D

Viccet félre téve, amúgy mi a neved? Az meg, hogy öreges... Fordítva se jó. Sokan adnak olyan kislányos neveket a gyereküknek és azon nem gondolkodnak el, hogy az a gyerek normál esetben a legtöbbet időt felnőttként éli meg a nevével. És egy Angyalka néni vagy egy Életke milyen már?!?

Amúgy meg szerintem a lényeg, h. neked tetsszen, mással ne foglalkozz.

2015. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Az én nevem a legszebb a világon. Meg a legdivatosabb. Meg a legédesebb. Folyton megjegyzi mindenki, hogy ennél jobb név a világon nincs.


Hát kb ennyi értelme volt ennek a kérdésnek is.

2015. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elnézést,a lényeg tényleg lemaradt: Kornélia
2015. okt. 2. 16:49
 8/12 anonim válasza:

2. vagyok! Na látod.. ízlések és pofonok.. :D

A Kornélia nekem egyátalán nem öreges név, sőt még tetszik is. A Nelli és a Lia becézése pedig nagyon aranyos szerintem :)

2015. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól gondoltam: nagyon szép név.
2015. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. okt. 3. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!