Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a "hello october"...

Mi ez a "hello october" dolog? Mindenhol ezt látom.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyen blog, meg millió ilyen feliratú őszi kép, de honnan ered? És miért pont október? Nincsen se helló szeptember meg helló november, csak október.

Tudom, hogy ez a világ leglényegtelenebb kérdése, de most épp ez foglalkoztat :)


2015. okt. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyne lenne...december is van...októberben kezdenek a levelek színesedni, szép évszak. DEcember karácsony, január új év...március tavasz..ezek gyakoriak..meg május
2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És tényleg van december is, meg a többi amit rtál, pedig ezeket még nem hallottam.

Ez esetben elnézést a buta kérdésért, és köszönöm a válaszod :)

2015. okt. 2. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
En eddig minden honapban lattam ilyet. A Wehaertiten rengeteg van es Tumblren es mindenhol.
2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos, hogy honnan ered. De én is találkozok ezzel nagyon sojszor. De a Hello March, December, November, April, September is nagyon népszerű az én isneretzséhi körömben. Meg Hello Autumn, Hello Spring, stb.

Szerintem egy csupán annyit tesz (vagy inkább annyit se), mint kiakasztani az ajtódra ősszel egy őszi, tavasszal egy húsvéti, télen egy karácsonyi kopogtatót. Virtuális verziója az adott időszak köszöntésének. :)

2015. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egy újabb divat, minden hónapban előadják ezt, és külön az évszakokkal is. Majd elmúlik, de legalább szép képeket posztolgatnak a sok idiótaság helyett, ennyi jó akad benne.
2015. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden hónappal meg évszakkal megy nálam is. Felnőtt emberek is minden hónap elején kirakosgatják, hogy hello ... please be nice meg hasonlók. Mondjuk csak az ilyen agymosott hisztis libák csinálják facebookon, más fórumon nem találkoztam a jelenséggel. :D Értelme viszont nulla, akárhogy is nézem, tipikusan annak a jele, hogy már kifogytak a Coelho idézetekből, a Minionos posztját kitette a BFF, össztört a tükör és ma csak hat szelfit tud kitenni, de azért lássuk, hogy ő egy cuki szociális pillangó. :D
2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!