Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg tudja magyarázni valaki,...

Meg tudja magyarázni valaki, mit álmodtam az éjjel?

Figyelt kérdés
Rövidre fogva:Trombita szólt és piros zászlókat húztak fel.Elkezdődött a háború.A szüleimre törtek a katonák és le lőtték őket.A testvéremet sehol sem találtam. Később egy üzletet is felrobbantott egy tank. Én különböző helyeken voltam,szaladtam és lőttem is néha. Jelent ez valamit?

2015. okt. 4. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami sablonos propagandafilm.
2015. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én sokszor álmodom hülyeségeket, az alom ritkán értelmes. De ha erdekel ird be a gugliba, hogy álomfejtés.
2015. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit magyarázzak ezen, elmondtad már.


Nekem még évekkel ezelőtt volt olyan, hogy kórháznál bombáztak. Ma meg valami nagyon szürreális, telenor pultjából egy mélygarázs nyílott, és beragadt egy ismerősöm.


Azt jelenti, hogy átéltél dolgokat, az agyad meg összerakott belőle valamit alvás közben, amire emlékszeé

2015. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félsz hogy elveszted a családodat
2015. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyrészt, másrészt lehet hogy háború lesz és tankok fognak szaladgálni Budapest utcáin.
2015. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!