Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor dicsértek meg tévesen...

Mikor dicsértek meg tévesen utoljára?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy mondjuk nem téged kellett volna valami miatt megdicsérni, vagy, hogy nem volt jogos a dicséret amit kaptál.


Milyen helyzetben fordult elő veletek?


2015. okt. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
legutóbb vizsgán volt ilyen év végén. esélytelenek nyugalmával kihúztam a tételemet, és mit ad isten 40ből kihúztam pont azt a tételt amit tudtam, volt még vagy 3 ilyen, amit tudtam, szóval annyira nem sok, és tök jól elmondtam, aztán megdicsért nagyon a tanár, hogy "kollégaúr nagyon szépen felkészült, megérdemli a jelest"... mármár lelkiismeret furdalásom volt :D
2015. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Penteken a munkahelyemen. Irt a megbizo egy emailt, hogy nagy baj van, azonnal hozzam helyre. Nem nagyon volt eszközöm helyrehozni, egyszerüen mert nem az en feladatom, de felajanlottam, hogy x dolgot meg tudok tenni az ügy erdekeben. Kimentem a mosdoba, majd mikor visszaertem, hivott a megbizo, hogy köszöni szepen, hogy elinteztem. A dolog magatol oldodott meg, de 2 felettesem is megdicsert, hogy milyen gyorsan reagaltam a megbizo panaszara.
2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről. Sokszor még akkor is elmarad a dicséret a munkahelyemen, ha valóban én oldok meg egy adott problémát.
2015. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!