Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lauren Jauregui-ról vélemény?

Lauren Jauregui-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Ismeritek?honnan?mióta?mi a véleményetek róla?

2015. okt. 4. 17:59
 1/4 Bogiii5 válasza:
Egyszerűen imádom! Már több mint 2 és fél éve♥♥ Harmonizer.
2016. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Imádom Laurent.

Szerintem gyönyörű erős hangja van. Tetszik a stílusa rockos de mégis csinos,nőies.

Gyönyörű a szeme. Imádom a nevetését. Tetszik hogy olyan komolyabb. Ő a Fifth Harmony egyik "anyukája".

Nyílván a Fifth Harmony-n keresztül ismertem meg.

Ez pedig úgy kezdődött hogy a barátaim sokat hallgatták és rá kérdeztem már hogy mit hallgatnak ilyen sokat. Aztán rá kerestem youtube-on és megszerettem őket. Olvasgattam a bandatagokról hogy infót gyűjtsek és megakadt a szemem Laurenen,próbáltam egyre több dolgot tudni róla,és minden amit tudok róla tetszik. Így lett az egyik kedvencem.

2016. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az X-faktorból ismerem. már akkor nagyon megtetszett, amikor összerakták őket.. akkor nagyon örűltem...

Gyönyörű, tehetséges, büszke biszex, okos, érzékeny,a hangját és a szemét IMÁDOM!!!!! Úgy ahogy van IMÁDOM Az egész csajt!!!!De azért össze jöhetne Camilával!!

Imádom!!!!! <3 <3 <3

2016. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lauren egy kiemelkedő énekesnő, mert nem sokan olyan értelmesek és segítőkészek int Ő. Nem tudom, hogy kiveted-e instagramon vagy bármelyik közöségi oldalán, de ha nem akkor mondok néhány dolgot. Egyik elég "híres" megnyilvánulása, ugye a Trumpnak írt nyílt levél volt, amiben a biszexualitását fejtette ki. Azóta folyamatosan válaszol az elnök úr Tweett-jire és kifejti a véleményét nyilvánosan. Vagy például mikor szavazatokat gyűjtött a barátaival November 6.-án. És még sok más dolog van ami miatt jobb mint a többi előadó.

Én régebb óta ismerem, de csak 1-1,5 éve kezdtem el követni a munkásságát és azóta sem bántam meg.:)

2018. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!