Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan erhetnem el, hogy...

Hogyan erhetnem el, hogy mindig boldog legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert, de amikor hetvege utan visszamegyek az egyetemre, olyan uresseget erzek magamban. 3an lakunk, kulon szobaban, megis ahogy felerek a lakasba ramjon a siras, olyan idegennek erzem ott magamat...
2015. okt. 11. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság éppen azért az, ami, mert vannak olyan időszakok, amikhez lehet hasonlítani.
2015. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel...
2015. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gimnáziumi kollégiumban velem is ugyanez volt. Egyedül éreztem magam és sokszor sírni tudtam volna. Pedig nem voltam egyedül. Négyen voltunk egy szobába, és a viszonyunk is jó volt. Talán a jó viszony hiányzik neked, vagy annál is több, talán egy barátság kéne, én legalábbis akkor úgy éreztem:)
2015. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van egy nagyon jo baratnom, akivel gyakran beszelek, viszont nehezen oldhato meg az, hogy este talalkozzunk, es masnap reggel tudjunk orara menni...

A csajokkal nem vagyok rossz viszonyban, de hiaba, ahogy beerek a szobamba beszelgetes utan, ramjon a siras

2015. okt. 11. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Barát, férfi?
2015. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!