Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Rendőrség vagy...

Mit tennétek? Rendőrség vagy valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok és tegnap léptem ki a kapcsolatomból az alábbiak miatt.


A barátommal az első fél teljesen jól ment viták meg ilyenek szinte nem is volt! De ahogy túl lettünk a fél éven elkezdtünk vitatkozni és a viták már rendesen tettlegességik fajultak az ő részéről. Rendszeresen kaptam gyengébb pofonokat, kék zöld foltot hagyó szorítás nyomok voltak rajtam meg egyebek.ami betette a kiskaput az az hogy egyszer indulatból egy vitánk folytán hátulról elkapott a nyakamnál az alkarjával és megakart fojtani. nagyon megijedtem bepánikoltam egy hétig nem mondtam semmit senkinek aztán végül anyámnak elmeséltem még velük élük. Rendszeres idejárkál hivogat sms-t küldözget viberen facen meg egyebeken letiltottam. próbálja sms-ben felhozni a múlt szépségeit de rettegek tőle... a suliba is elakar kísérni... Esti levelezőn vagyok. itt van szembe az iskola de ettől még képes idejönni. ezerszer megígérte hogy békén hagy de már az anyja is hívogatott hogy ne legyen vége mert hogy a fia megbánta és sajnálja meg fog változni stb... az egész családja rám szált.... Mi tévő legyek???

normális ez? mi a véleményetek??? kérlek segítsetek!



2015. okt. 13. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az elso pofonnal le kellett volna lepni.


Az ilyen eroszakos barmok SOHA nem valtoznak meg. Ha tovabb zaklat irany a rendorseg.

2015. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rendőrség. Nem játék az ilyen, ne várd meg hogy rosszabb legyen a helyzet...

Viszont ha rendőrségre mentek előtte mindenképp sms-eket elmenteni ha lehet kinyomtatni. Telefonbeszélgetést felvenni. Videó felvételt készíteni! (Ha van rá mód) És minden olyan dolgot hogy lássák hogy nem szórakozásból mész feljelentést tenni a rendőrségre!!!

Ez mellett jó lenne ha ismerkednél vagy a baráti körödből lenne olyan fiú(k) aki "figyelne" rád és vigyázna.

Kitartást kívánok és legyél erős!!!

2015. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bithorlo ***** válasza:

Vissza hozzá semmiképp se! A bántalmazásokról akkor kellett volna látlelet, de emiatt ne aggódj! Zaklatásért fel lehet jelenteni. Bizonyítéknak az üzeneteket tudod bemutatni, így azokat ne töröld ki a telefonodból.

Lehet, a feljelentés beteszi nála a kiskaput, így érdemes lenne társasággal közlekedni.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Sajnos olyan féltékeny is volt a srác, hogy dolgozni sem engedett... Aztán megszöktem. 😩 A mai napig fizikailag rosszul leszek, ha meglátom, pedig már lassan 10 éve.

Csak bátran, határozottan! Ne félj segíséget kérni!

2015. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt SOHA el ne hidd, hogy meg fog változni. Az emberek ennél jóval kisebb dolgokban sem tudnak megváltozni. Menj a rendőrségre egészen nyugodtan, akkor valószínű, hogy abba fogják hagyni.
2015. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megígérte, hogy megváltozik, lehet, hogy meg is teszi. Még rosszabb lesz...
2015. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Látleletet nem tudtam volna kérni mert nyomtalan volt...

17 éves azaz kiskorú

Nem fogok visszamenni hozzá semmiképpen sem még akkor sem ha fenyeget mert azt teszi...

Mindent lefényképeztem a telefonomon amit viberen írt és amit SMS-ben írt valamint a hívásnapló is megvan elmentve ugyanis naponta majdnem 500-szor hívott eddig ma már nem hívott és nem írt SMS-t sem annyit csak értesített arról hogy egy kedves rokona elhunyt....

2015. okt. 14. 20:29
 7/11 bithorlo ***** válasza:

17 évesen már nem kiskorú, hanem fiatalkorú. Rá már sokminden máshogy vonatkozik.

A rokona meg szerintem él. Ez csakbamolyan érezz velem együtt, sajnálj meg és gyere vissza blama.

2015. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bithorlo ***** válasza:

Szia!

Mi újság?

Minden rendben?

2015. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen minden okés! :)
2015. okt. 27. 15:03
 10/11 bithorlo ***** válasza:
Akkor jó! Örülök neki! 😊
2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!