Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha latnatok, hogy egy betornek...

Ha latnatok, hogy egy betornek hozzatok, ti mit reagalnatok?

Figyelt kérdés
Pl. Betoro nem tudja, hogy ti otthon vagytok. Felso emeleten tesztek vesztek, mire meghalljatok, hogy alul eppen ramolnak ki benneteket. Vagy egyik helyisegbol atlattok a masikba es ug latjatok, hogy lopakodik a betoro. Mit tennetek?

2015. okt. 14. 14:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasok miatt, ezert nem kene kapkodni... :D
2015. okt. 14. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólnék a rendörségre.
2015. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felkapom a hokiütőt és agyonvágom.....

És persze szólok a rendőrségnek.

2015. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kellemes érzés!Főleg éjjel!Én nyáron nyitott ablaknál aludtam, amikor hallom, vki feszíti az ajtót lent a garázsban. Szüleimmel élek, nem mertünk kimenni, annyira sokkoló volt! Csak feloltottunk villanyt és hívtunk rendőröket és észrevette és elment. De hadd ne mondjam 2 hétig ebbe az ijesztő érzésben voltam, este meg kifelé néztem, nem e vissza jön.
2015. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi! Nalunk olyan volt, hogy nyaron nyitott ablaknal aludtam, raadasul mar pirkadt, ezert fel is ebredtem. Csak annyit hallok, hogy kozeledo leptek, ugras, vagyis azt hallottam ahogy huppan a foldre, mert a draga atugrotta az elokert keriteset es mar az ablakom alatt is volt. Csak azzal nem szamolt, hogy a kutyat is felveri, aki benn aludt az agyaban. Utana mar csak ujabb huppanast es eliszkolast hallottam. Kimentem megnezni a kertben a nyomait, szep nagy ferfi nyomok voltak! :D na jo, nem vicces...
2015. okt. 14. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
FElkapom a legkeményebb dolgot amivel ütni tudok, és akkora zajt csapok amekkorát tudok, odamegyek és kiütöm a francba. Jobb esetben menekülni kezd, rosszab esetben visszatámad.
2015. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki velem van, annak gyorsan és tömören elmondanám, hogy hívja a rendőröket és mit mondjon. Utána keresnék valami hatásos és "ütős" eszközt, kifigyelném és odalopakodnék. Aztán elintézném.

Kevés dolog tud felidegesíteni, de az nagyon, ha a saját területemre betörnek, ahol a családomat is veszélyeztetik...

2015. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
elővenném a direkt ilyen esetekre tartogatott kalapácsot az éjjeliszekrényfiókomból, leütném vele, aztán egy székhez kötözném az illetőt, és kivágnám a szemét.
2015. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!