Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet úgy facebookot csinálni,...

Lehet úgy facebookot csinálni, hogy senki ne lássa a profilképem (csak kicsiben), az ismerőseimet, de rá tudjon keresni a nevemre?

Figyelt kérdés

És úgy lehet ráírni emberekre(és ők rám), ha nem vagyunk ismerősök?

Lehet sok a hülye kérdés, de én még az újítások előtt letöröltem magam és most egyetemnél muszáj lesz a csoportba belépnem az infók miatt. :D Tehát egyedül csoport nézegetésére és chatelésre használnám.



2015. okt. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

vagy kiteszel profilképet vagy nem,köztes állapot nincs :)

és rá lehet írni valakite anélkül h ismerősök lennétek :)

viszont az egyetemi felvétel még jóval arrébb vqn,ennyire előre iszol a medve bőrére? :D

2015. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beállítod, hogy "csak én" a profilképednél, és nem jelenik meg a hírfolymaban
2015. okt. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ráírhatsz ismeretlen emberekre, viszont lehet hogy egyéb mappába fogja dobni, amit nem úgy jelez mintha sima üzenetet küldtél volna. Ez a másik felhasználó saját beállításaitól függ.
2015. okt. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És nem, nem iszok előre a medve bőrére, csak ez úgy hirtelen eszembe jutott :D
2015. okt. 17. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kicsiben szeretnéd akkor 1:1-es méretben érdemes feltölteni a profilképet, tehát amikor "megnyitják" akkor is akkorába jelenjen meg, mint mikor a főoldaladon látják. Nemtudom hány pixel ez, de rá lehet keresni vagy photoshopban beszerkeszteni.De erre tán még egy paint is képes, ha nem vagy jártas a másik programban.
2015. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!