Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy nem...

Miért érzem úgy, hogy nem önmagam vagyok mostanában, hanem egy más ember? 17/F, szingli, végzős vagyok, ha esetleg ez segit a válaszadásban.

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje feszültnek érzem magam, álmatlanok az éjszakáim, úgy érzem mintha hiányozna valami az életemből. Eddig még sosem éreztem ilyet, olyan dolgokhoz is van kedvem amikről eddig hallani sem akartam, szorgalmas lettem tanulás terén, viszont minden dologba elkezdéséhez fel kell készülnöm lekileg, annyira nincs kedvem sok dologhoz, amelyek mindennaposak. Mit tehetnék, ha ti is éreztetek már igy, hogyan oldottátok meg?
2015. okt. 17. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a depresszió és a feszültség keverêke. Nálam is valami ilyesmi van,semmihez sincs kedvem, unom az életem, a baràtaim is egyre messzebb kerülnek tőlem, de a tanulás jobban megy. Majd magàtól elmúlik, csak élj társasàgi életet, de csak olyan emberekkel, akikkel jól érzed magad!

16/l

2015. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2015. okt. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!