Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hany evig elhetnek a cukorbete...

Hany evig elhetnek a cukorbetegek? Ismeroseitek kozt vannak idos cukorbetegek? Hany evesek ok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normális vércukorszintet ér el diétával, gyógyszerrel, akkor akár addig is, mint a többi ember.
2015. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomszédom lassan 80 éves, cukorbeteg és él még.
2015. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik típusú cukorbetegségről beszélünk, az 1-es vagy 2-es. Mert az sem mindegy, hogy valaki gyerekkorától kezdve beteg vagy csak mondjuk 50 évesen jön elő nála.

A cukorbeteg mamám például 92 évesen halt meg, szóval sokáig élt, de fogalmam sincs ő mikortól volt cukorbeteg, mert ő is 2-es típusú volt, mint ahogy én is. Én jelenleg 27 éves vagyok, szóval arról egyelőre nem tudok nyilatkozni, hogy meddig fogok élni. :D

2015. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es típus kb. 10 évet vesz el egy ember életéből. Tehát az adott országra várható élettartam mínusz tíz év, persze ez lehet lényegesen jobb és rosszabb is az egyén hozzáállásától függően.

A kettes típus meg egy civilizációs betegség, mely életmódváltással nagyon nagyon jól egyensúlyozható, persze könnyebb disznó méretűre hízni és csokit zabálni, mint sportolni...

2015. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2es tipusu cukorbeteg, 3hete agyban fekszik, par napja javulni latszik az allapota, konnyebben mozog. az elmult fel evben 3szor szorult surgossegi ellatasra alacsony cukorszint miatt. kb 20eve cukorbeteg, idaig inzulinnal kezeltek, most mar nem kap inzulint. van eselye h felepuljon?
2015. okt. 21. 07:20
 6/6 A kérdező kommentje:
ja es 86eves
2015. okt. 21. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!