Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gimi utan a rajzzal szeretn...

Ha gimi utan a rajzzal szeretnek foglalkozni milyen képzések, főiskolák vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni szerintem a koromhoz képest jol is tudok. (Ha valakit erdekel csatolok kepeket) viszont tervezonek nem tudnám elkepzelni magam mert nem ilyen típusú rajzokat szeretek készíteni. Nem nagyon vagyok tisztába azzal hogy mit tudnak kezdeni ezzel pedig szívesen foglalkoznak rajzolassal. Bocsanat ha nagyon össze-vissza fogalmaztam meg :/ koszi
2015. okt. 23. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kepzomuveszeti egyetemnek hivjak, amire te most gondolsz. Esetleg iparmuveszeti, de ha tenylegesen csak a rajzolas erdekel, Kepzo.
2015. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis építész-, illetve formatervező, stb. mérnök nem nagyon akarsz lenni, inkább grafikus. Ilyen is van, pl. Vida László (vidagr néven sok helyen fent van, pl. deviantart), Nothof Ferenc, vagy a Boros-Szikszai páros. Nézz utána a munkásságuknak, esetleg írj is nekik! Ha küldesz nekik pár rajzot, és megírod, hány éves vagy, biztos jobban meg tudják ítélni, érdemes-e ezzel foglalkoznod. Megélni ugyanis tényleg csak a legjobbak tudnak belőle.
2015. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hej!!! Ha sima gimibe jársz, esélytelen, hogy felvegyenek grafikusira egyetemen. Tehát valami OKJ-st nézegess.
2015. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem esélytelen. Lehet hogy tényleg nagyon tehetséges, és autodidakta módon képzi is magát. Bár tényleg nagyobb esélyekkel indul, ha valamilyen szakkörre vagy különtanárhoz is jár. Ez mindenképpen erősen ajánlott.
2015. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima gimi miért zárja ki azt, hogy az ember tanuljon rajzolni? Én sima gimibe járok, mellette 5 éve rajzolok is rajziskolában. Nem gondolom, hogy esélytelen, nem olyan jók azok a művészeti gimnáziumok, szakközépek. Ha nem szeretnél tervezni akkor tényleg a képzűművészeti való neked, de oda elég nehéz bejutni a népszerűbb szakokra főleg. De még a nyugat-magyarországi egyetem is jó lehet, mondjuk az sopronban van. A momen (iparművészeti) tényleg inkább az alkalmazottabb dolgok dominálnak, bár azért ott is van jócskán kreatív szabadság. Érdekelnének a munkáid!:)
2015. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!