Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti verekedtetek már...

Lányok ti verekedtetek már fiúval?

Figyelt kérdés
Meg tudtátok verni? Milyen módszerrel? Hány évesen?

2015. okt. 24. 18:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer még általános iskolában összeverekedtem egy fiú osztálytársammal. Ő győzött, persze hogy erősebb volt, mint én (meg amúgy is, én rohadt sovány lány voltam akkoriban) de azért szépeket ütöttem én is, büszke voltam.
2015. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem de láttam esetet. Elmesélem egyiket.

Szilveszterkor utcán egy fiú (kb 15 éves) a lány (kb 18 éves) hajába öntötte a pezsgőt, erre a lány visszakézből a poharat ütötte (véletlenül) ami a srác arcához csapódott és felvágta az arcát a szilánk meg a lány kezét is. A srác pofán vágta a lányt, a lány meg lefejelte a fiút. Kemény volt, el is szívtam egy cigit a hirtelen sokkra. (A pláne az volt hogy ezek halál készek voltak de még csak este 9 volt.)

2015. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok, hogy nyertetek/vesztettetek?
2015. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%

Elsőben összebunyóztam egy fogyatékos sráccal.

Zsolt volt a neve, azon kapta fel a vizet, hogy a kabátom a fejére esett., mert őméltósága a cipős szekrényben csücsült.

Felállt oszt meglökött én meg vissza és összeverekedtünk.

Többire nem igazán nemlékszem, csak annyira, hogy a nyomorék tanát a srác oldalára állt, mert rokona volt a kis hülye.

Ha most ezt olvasod Zsolt, tudd, hogy gyűlöllek, és rohadj meg! :D

2015. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Európa bajnok muay thai harcos csaj vagyok, persze, egy jó harcos nem használja az erejét semmilyen rossz szándékú dologra, de vertem már meg férfit is, igen ;)
2015. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
és hogyan?
2015. okt. 25. 20:38
 27/29 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt edzésen, de az olyan volt hogy a csaj zöld öves 18 éves a srác meg fehér öves 12...
2015. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
10: 6-os és 7-es vagyok, csak most láttam meg a válaszodat mert épp verekedős csajokról szóló kérdésekre kerestem rá itt :D És rátaláltam az egyik régi válaszomra. Hát, simán verekedtünk, kapott 1-2maflázst de azért visszfogtam magam, volt fiú a a csoportban, aki sokkal keményebben verte. Megrúgtam párszor a hasát meg a mellét, de főként a fejét védte de úgy a csajoknak védtelenül marad a mellük ami nekik gyenge pont. 1 évvel volt idősebb, igazi harcos paprikás egy csaj volt, azóta is néha rá verem. :).
2016. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyit, hogy nem volt olyan eposzi küzdelem, amire gondolsz, csak laza edzés volt, utoljára kerültünk össze amikor mindenki már csak levezet, és csak 11 éves voltam ő 12. Amúgy kis korban sok női "bajnok" van küzdősportokban, mert a nőknek előbb ér be a testük Pl ő.: https://www.youtube.com/watch?v=KBhlCFfGDNI


Remélem segítettem.

2016. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!