Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is néztek már le, mert...

Mást is néztek már le, mert gyakori kérdéseket komolyan vette?

Figyelt kérdés

Barátaim, családom lenéz, mert gyakori kérdéseket nézek és válaszolgatok a kérdésekre.

Persze, amikor őket kérdezem egy témában, vagy nem érdekli őket, vagy nem tudnak emberi hangon válaszolni.

Mással is előfordult már?



2015. okt. 25. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen pl velem. De ne vedd magadra.
2015. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
ezt az oldalt komolyan venni? 100 válaszból max 1 az, ami hasznosnak mondható.
2015. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is lenézem magamat, amiért ide járok.
2015. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja.Engem család lenéz, de nem érdekelnek.
2015. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, példul

M.Odett,rátok

gondolok.


Ők leznének engem, csak mert komolyan veszem az oldal normális kérdéseit, a kamukat és provokatívakat meg viccesen kezelem.


De hát sokan, sokfélék vagyunk.

Én komolyan veszem a munkám, ők nem, pedig szomorú, hova trollkollik az ilyesmi, én sajnálom őket őszintén, hogy mit tesznek valójában saját maguk, saját magukkal, úgy, hogy észre se veszik.

2015. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(A látszatról külön értekezést lelhetne írni. Sokszor sajnos megtévednek egyesek a látszattól. A felszín alatti: az egy sokkal intenzívebb tényező, általában.

Persze egy róka is gyakorta él a látszattal, (ön)megtévesztéssel, de az még mindig majdnem csak látszat; igaz, sokaknak még az se tűnik fel, sajnos.)

2015. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, ezt nem értem. Kifejtenéd.?
2015. okt. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!