Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégsem dolgoznak mégis jól élnek?

Mégsem dolgoznak mégis jól élnek?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van aki semmit se csinál, nyit egy boltot a semmiből, aztán dől a lé. Csak nem értem, hogy hogy amikor nincs is forgalom. Mégis némelyik két BMW-t vesz egyszerre meg Cherokee Dzsipet. Semmit se csinálnak, az utcán vannak egész nap, ott ácsorognak a boltok előtt, meg nagyon fontosnak látszó beszélgetéseket folytatnak egymással. A múltkor az egyiket láttam egy "hírhedt" szórakozóhelyen kopaszokkal csevegni. Van amelyiknek egy félreeső vendéglője van, semmit nem dolgozik, csak a kocsiját bütykölgeti egész nap, meg bepiál. Láttam már díszes, illusztris vendégekkel a fogadójában, drága kocsikkal voltak ott. Mi lehet a titok?

#gyúrás #BMW #kopaszság #ügyeskedés #rajoskodás #verőemberek
2015. okt. 25. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bűnözők,vagy ha kocsmája van nem bulikra,akkor ott a lényeg,pijás ember mindig lesz...
2015. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Butikja akart lenni
2015. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Breaking Bad-ban azért vették meg a kocsimosót (üzlet), hogy a drogból befolyó pénzt ott mossák tisztára.


Egyébként meg ki tudja, milyen forrásokkal rendelkeznek a bolton kívül

2015. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A Breaking Bad az jó. Én is nézem. :)

Egyébként szerintem drogban utaznak meg privátban q|urváztatnak. Vagy nyomják a cigit. A múltkor is lebukott egy csapat cigarettacsempész az országban. Azért elég furcsa, hogy egész nap csak az utcán mókuskodnak. Látszólag gondtalanok.

2015. okt. 25. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Figyi... annyi biztos, hogy az ilyen emberek nem tisztességes úton szerzik meg a pénzt arra a BMW-re !!!

Hosszú távon ez nem működik... Annyi nyugtasson, hogy míg te éjszaka nyugodtam bújsz be az ágyadba, addig ő attól fél, hogy mikor dörömbölnek az ajtón a rendőrök!!!

A végén az ilyen ember úgyis ülni fog.

2015. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is rámegy az életük. A sitten rohadni nem kellemes. Egy másik ember, akit ismerek teljesen kikészült a börtönben, annyira ideges volt, hogy ráment a szíve szegénynek. Erre mondta egyszer 50cent, hogy "fast-life", azaz gyors élet, ugyanis amikor jön a pénz, akkor kiélvezi, vedel, 3 nővel van egyszerre, két BMW-t vesz, de aztán vagy az ellenségei teszik félre vagy a rendőrök kapják el. Vagy felőrli magát. Szerintem aki ezt csinálja, mert erre kényszerül és okos, akkor az gyorsan kilép ebből a gyors-élet mókuskerékből és elköltözik.
2015. okt. 25. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a lényeg pont ott van, hogy vállalkoznak.

Onnantól kezdve, ha valakinek működő vállalata van, ténylegesen nem kell dolgoznia, ez ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolítani.


Egyébként meg a forgalom maga becsapós. Nem csak a háztartások vásárlásaiból tarthatja fenn magát egy cég. Persze jó lenne tudni, milyen boltokról van szó.


Nem értem miért mindig rosszra gondolni. Akiket ismerek sikeres embereket sosem így álltak hozzá, hanem úgy hogy próbálták követni a mintát, ha lehetséges.

2015. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerek egy-két boltost, ráadásul nem is rossz helyen vannak a boltjaik. Eléldegélnek belőle, szép házban laknak, de felvágásra egyiknek sem telik, főleg hogy az egyik példámnál a 4 tagú család 3 tagja a boltban dolgozik a mindennapi betevőért. Jól megy nekik, de azért nem gondolnám, hogy egy kis boltból BMW-kre futná, ha mindent jogszerűen és tisztán csinálnak.


Olyan ismerősöm is van, akinek szinte az összes felső kategóriás autóból áll egy a garázsában. A titka egyszerű. Van egy pénzváltója és emellett az egyik sarkon ücsörög és "rágógumit árul". Meg asztal alól csempész cigit és feketén is pénzt vált, természetesen olcsóbban mint a pénzváltójában. Az csak azért van, hogy legyen mivel takarózni. Az emberek ismerik a városban és tudják, hogy a környéken ő vált legolcsóbban, tehát mindenki hozzá megy... Többször megpróbálták megfogni és lebuktatni, de egyelőre még nem sikerült, úgyhogy valamit nagyon jól csinál! Na nem mintha a rend őrei és a nav munkatársai nem nála váltanák a pénzt egy-egy nyaralás előtt! :D Ez amolyan nyílt titok a városban.

2015. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem aki bőrdzsekis kopaszokkal járkál, meg az utcán áll egész nap és semmi dolga, a boltban csak egy családtag unatkozik, ott van "valami".
2015. okt. 27. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki bőrdzsekis kopaszokkal járkál, meg az utcán áll egész nap és semmi dolga, a boltban csak egy családtag unatkozik, ott van "valami"."


Szerintem pedig, bárki akinek biztosítva van a vagyoni helyzete, megteheti hogy az utcán álldogáljon, és azzal beszélgessen akivel akar. Mondd már el kérlek milyen boltokról van szó, mert olyan vállalkozás is van, amiben évente 1 megrendelés fut be, de annak a bevételéből 5 évre is eléldegél a tulaj.

2015. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!