Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen blogot kezdetnék írni?

Milyen blogot kezdetnék írni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni blogot írni. Magyar muszlima vagyok. Kicsit szeretnék majd az előítéletekre is kitérni, olyan dolgokra amiket az emberek gondolnak ezzel kapcsolatban és leírni a valódi tényt. De nem tudom,hogy még miről tudnék írni. Szerintetek miről érdemes? Ti miről olvasnátok szívesen egy ilyen blogon ?:)
2015. okt. 26. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem például egyáltalán nem érdekelne ilyen témájú blog, ez az én véleményem.

23L Bécsből :)

2015. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez csak egy gondolat volt meg nem arról van szó,hogy minden bejegyzés erről szólna,hanem ha van rá érdeklődés akkor egy.:-)
2015. okt. 26. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Utazasrol irnek. De a te esetedben siman a mindennapokrol, szokasokrol, a hogyan latod a vilagot es masokat. Mindezt neha adott napi hirek fenyeben...aztan vagy olvassak vagy nem.
2015. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg divatról, termékekről vagy ha kipróbálok valami új terméket és arról?
2015. okt. 26. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem csak azok a blogok érdekelnek ahol az emberek az élményeiket érzéseiket írnak le, mik történnek velük ilyesmi. A lelkivilágodról
2015. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!