Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtátok meg? Hogy...

Ti hogy tudtátok meg? Hogy nem a gólya hozza.

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaim felvilágosítottak 3.-ban :D
2015. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A nővérem mondta el úgy alsóba..
2015. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valahogy mindig tudtam hogy a kisbabát két ember csinálja, úgy ahogy a macskák a kiscicát, a kutyák a kiskutyát, stb.. Faluban nőttem fel kertesházban, láttam a szitakötőtől elkezdve a kutyákig mindent közösülni. A szüleim sosem mondtak nekem semmit gólyáról.

Kb. második osztályos lehettem mikor rájöttem mi hova megy mert elolvastam egy gyerekeknek való könyvet az emberi testről.

2015. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kettes vagyok: én azt hittem akkor lesz gyerek ha sokat csókolóznak :'D
2015. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De a gólya hozza!

Szerinted miért tűnik el télen? Na erre válaszolj.

2015. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazábol nem tudom, hogy tudtam meg, de mikor 3. osztályba mentem már tudtam
2015. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan óvodás korom óta tudtam, hogy a gólya csak mese.

Akkor már elég sok szexjelenetet láttam a tv-ben, és megkérdeztem idősebb rokonom, hogy mit csinálnak. Ő röviden válaszolt, "dugnak". :D

Én meg kérdeztem, "De mit dugnak hova?". "A kolbászt a helyére". Aztán mesélt anyum is, hogy mennyit szenvedett míg terhes volt velem, így összeállt a kép egy idő után. :D

2015. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De mit dugnak hova?". "A kolbászt a helyére"


Na ezen jót röhögtem :D

2015. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megláttam a nagymamám meg a nagypapám
2015. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gólyamese, szüleim már egészen kiskoromban elmondták. "Apa beleteszi anyuba a fütykösét" - még emlékszem is a magam alkotta hamis képre, hogy a fürdőszobában állva csinálják azzal az eltökéltséggel, hogy anya terhes legyen. No ungibungi (arról nem tudtam), csak poroszos fegyelemmel állnak, apa beteszi, kiveszi és kilenc hónap múlva kész. Sőt, a fantáziakép még az első lakásból maradt meg, tehát bizonyosan iskolás korom előtt mondták el. De sosem voltam az a kérdezős gyerek, így megkíméltem őket attól, hogy be kelljen avatniuk a részletekbe.
2015. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!