Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki aki részt vett már...

Van valaki aki részt vett már valamilyen külföldi angol nyelvi táborszerűségen?

Figyelt kérdés
Igazából szeretném egyszer megtapasztalni, hogy milyen nyelvet tanulni angol nyelvi környezetben és a nyáron szívesen kipróbálnék valami hasonlót. Addigra még csak 17 éves leszek ezért mindenképpen valamilyen program keretei között szeretném ezt megtenni mert más lehetőségem tulajdonképpen nincsen. Valamilyen tábor vagy esetleg vannak ilyen közvetítők is, bár nem tudom, hogy 17 évesen egyáltalán lehet-e bármilyen munkát vállalni vagy önkénteskedni, hasonlók. Egyedül én sem mennék és nem is engednének, az biztos. Nem tudom...Esetleg hallott már valaki ilyesmiről? Vagy ha valaki esetleg részt is vett egy hasonló programon az írna róla pár dolgot?
2015. okt. 28. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!