Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a hobbid, és mi az...

Neked mi a hobbid, és mi az amit számodra jelent a hobbid?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Így felnőttként 3 hobbim van.

1. olvasás. (ez már gyerekkorban elkezdődött)

2. edzés, főleg úszás

3. íjászat

2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hegymàszàs. Nekem ez azt jelenti hogy kilépek a taposómalomból és pár napra/hétre barátokkal vagyok akikkel jól érzem magam. Hogy ezt egy olyan környezetben teszem mint a hegyek csak egy plusz. Ezen kívül van benne kihívás, megtanit megismerni a saját határainkat, és olyan helyekre eljutok ahová mások meg sem próbálnak.

Sokszor veszélyes, ami külön motivál.

2015. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túra, kerékpározás, fényképezés, motorozás.
2015. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legfőképpen mások életének jobbá tétele ami egyben élet célom is.

Karate, emberek analizálása.

2015. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem a programozás


mit jelent számomra?

rengeteg lehetőség van benne, akármit megtudok csinálni...persze nem fejből, rengeteg tanulás kell 1-1 dologhoz ha épp nincs meg a megfelelő ismeret...de én ezt a tanulási folyamatot is nagyon élvezem!

rengeteg hasznos dolgot tudok elkészíteni!

főállásban is programozok, az néha unalmas, de amit otthon csinálok szabadon azt élvezem a legjobban...


22F

2015. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

olvasás - olyan élethelyzeteket, erkölcsi dilemmákat ismerhetek meg, amivel lehet még nem találkoztam a saját életemben vagy más szemszögből is ráláthatok egy problémára, ha szórakoztatót olvasok, akkor meg az, jó képben lenni a könyvek világában, tájékozottnak lenni


sportok, főleg a kirándulás, túrázás, teljesítmény túrázás, futás - akaraterő, kitartás kell hozzá, önbizalmat, tartást ad, jó feszegetni a saját határokat, a tűrőképességet


turkálás - jó érzés kifogni olcsón egy-egy jó ruhát, amit más meg vett sokkal drágábban, esetleg nem is ért annyit sosem, szeretek kutakodni, szeretem a lakberendezést is, szépíteni, csinosítani mindig, kuckósítani a lakást

2015. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jégkorongozom. Mit is mondhatnék? Hát miért nem próbáltam ki előbb?

Koncentrációra, gyors gondolkodásra és döntéshozatalra nevel, viszont hála a lendületnek és a dinamikájának, ki is tudom adni magamból a gőzt.

20/N

2015. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!