Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak 41,5 -42-es lábbal...

Férfiak 41,5 -42-es lábbal Deichmannos Landrover bakancsból melyiket vennétek a 41-est vagy a 42-est?

Figyelt kérdés

Párom Nike T-lite cipőből 42-est hord és ezt összemértem a Landrover bakanccsal és talp szerint a 41-es méret jó,de ezt próba nélkül,hogy döntsem el? Ajándékként venném.

Aki tud segíteni írjon.



#méret #átlagos láb
2015. nov. 2. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, b.sszameg, nekem is pont T-Lite Nike-m van, Landrover bakanccsal, úgyhogy ez jó válasz lesz... :)


40-41-es T_Lite van nekem, a Landrover bakancsom viszont 42-tes. Közel 1,5 éve vettem. Akkor is jó volt, most is az. Ha rendesen meg van kötve, szorosan marad, még ha kicsit nagy is. Másfél éve kisebb volt még a lábam, és akkor is jó volt. 42-tes legyen a bakancs! ;)

2015. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a 42-est venném meg!Mennyibe fáj amúgy?(hány Ft)
2015. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Most tízezerre vannak akciózva és én már ilyenkor a karácsonyra vásárolgatok,hogy ne kelljen egyszerre mindenkinek,-mert nem születtem arany kötényben....

Kissé humoros,hogy a párom tíz éve T-lite cipőt hord és mindig ilyet is kér-minden évben más színben (ha épp van más szín),de valahogy irtózik a lábbelivásárlástól így nem jön el felpróbálni....-most megláttam ezeket a Landrover bakancsokat és kényelmesnek tűnnek,télen praktikusnak. Remélem jó lesz majd neki. -(Ment a zöld.)

2015. nov. 2. 20:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lett a bakancs,nagy volt az öröm:)
2016. jan. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!