Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki egy lanynak elkerni a...

Ciki egy lanynak elkerni a pasi elerhetoseget?

Figyelt kérdés
Csak neha-neha futunk ossze munkahelyunk miatt, van ugy, hogy heti tobbszor, aztan hetekig semmi, de ugy erzem orientalodik felem, csak besz@ri. De az is lehet, hogy tevedek persze. Mit gondoltok?

2015. nov. 3. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hát elég gáz, de én szívesen megadom a saját elérhetőségemet :D
2015. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt fogják írni, hogy nem, meg egyenjogúság van, meg miért mindig a fiú kezdeményezzen.

De az az igazság, hogy ha te kezdeményezel, akkor könnyű vérűnek fognak tartani, tapasztalat.

Nekem volt tök ilyen helyzetem, mint neked, mindig nézett, kedves volt, zavarban volt tőlem, úgy éreztem, hogy mondana valamit, de nem meri. Aztán én mondtam, hogy cseréljük telefonszámot. Hát felhívott végül is, de nem randizni vagy ismerkedni akart, hanem szexelni. Ezután mondták a férfi barátaim, hogy ne csodálkozzak, ez a férfiak reakciója arra, ha egy nő kezdeményez.

Szóval az a nyugodtan kezdeményezhetnek a nők is, csak duma.

2015. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak duma, de talán nem egyből a farkát kellett volna bekapni, már elnézést, szóval nem kellett volna felkínálni a teló számodat, mint egy útszéli. Beszélgetést kezdeményezhetsz ha abból sem veszi a lapot, akkor veszett fejsze. Szólj hozzá és látni fogod, hogy reagál. Egy kis lökés kell csak a nőtől. :D 22/f
2015. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Cikinek szerintem nem ciki. Viszont picit rizikós, mert két dolog is történhet (többek közt). Vagy egyszerűen örömmel megadja, vagy pedig picit könnyű vérűnek fog találni. De ezt te őt ismerve (valamennyire) el tudod dönteni melyik.

Sok sikert.

Szép napot!

2015. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudni szeretnéd > elkéred. Logikus. Ami logikus, sosem lehet ciki.
2015. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mai világban, mikor akkora egyenjogúság van?

Szerintem szánalmas, szomorú és én nem tenném.


HA tényleg akar valamit, oda fog menni hozzád.

2015. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nők azt szokták mondani, hogy majd facebookon jelöljük be egymást, és ezek után bejelölnek gyakran elsőként is. Utána meg messengeren vicces üzenetek átdobálásával jelzik, hogy gondolnak ránk.
2015. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonim szepen a valaszokat, 1-2 elgondolkodtatott, segitett!... :-) :-)
2015. nov. 3. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba az ismerkedésben, ha még sem szólítod az illetőt, csak várod, hogy a másik odamenjen.
2015. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!