Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet lenne? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Pár hete amikor már este van csend, meg amikor már megyek aludni, hallok egy "hangot" nem is hang inkább rezgés mintha a fejemben lenne, ütemre vagy folyamatosan zúg. Emeletes házban lakok a másodikon, és szerintem a felettem, alattam vagy mellettem lakó nem rég beszerzett egy mélynyomó ládát. A zenét nem hallom de ez az ütem, meg zúgás elképesztően zavar, szinte csak a szobámban hallani a ház más pontján nem észleltem. Az zavar leginkább hogy éjfél után is "hallom", gyakran nem tudok elaludni 1- fél2-ig és ettől most még rosszabb. Eléggé félénk vagyok és nem szeretnék bekopogni minden közeli lakásba, ezért arra gondoltam, hogy a bejárati ajtóra teszek egy "levelet" ami kb így nézne ki:

"Kedves szomszédok. Nem tudom, hogy igazam van e, de ha pár hete valaki mélynyomót vett és úgy hallgat zenét, megkérném, hogy este 11- éjfél körül kapcsolja ki (a mélynyomót), mert a zenét nem hallom de a "döbürgéstől" sokáig nem tudok elaludni. Köszönöm"

Vagy ez hülyeség? Ti mit tennétek? Tényleg olyan érzésem van tőle mintha a fejemet vernék a falba


2015. nov. 8. 22:00
 1/3 anonim válasza:
Elég szolid, de am jó.
2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, de tedd ki a hirdető falra. :D
2015. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hirdetőtáblánk sajnos nincs :D Remélem eljut a célszemélyhez és magára ismer mert lassan már megzakkanok o.O
2015. nov. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!