Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A goth lányok hogy viselkednek...

A goth lányok hogy viselkednek? Miket csinálnak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A "goth lányok" nem egy olyan gyűjtőfogalom amibe csakis egyforma emberek tartoznak. Attól még mert hasonló stílusban öltözködnek, sminkelnek és talán még a világképük is hasonló néhány ponton nem jelenti, hogy mind ugyanolyan. Azaz a kérdésed enyhén sztereotipikus és nincs sok értelme.
2015. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy az az IQnincs, aki a múltkor kérdezte, hogy hol tud találkozni velük. Amúgy meg olvass utánuk az interneten, hogy mi a kultúrájuk! Ennyi! Szívesen!
2015. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy a rossz életkörülmények miatt búslakodnak.
2015. nov. 12. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis hol?:'D És ha van is pár akik igen, az nem jelenti azt hogy minden egyes goth lány...ezt te se gondoltad komolyan, ugye?
2015. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd meg őket egy deákigazolvánnyal hátha felvidulnak. Jár nekik az örömbódottá.
2015. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt sem tudtam, hogy vannak goth lányok.


(Egyszer egy finn goth, egy nagyon fingott!) :-)

2015. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ezeknek általában milyen a személyiségük?Mi érdekli őket?Mit szeretnek?Mit szoktak csinálni?Hogy lehet elnyerni a szívüket?
2015. nov. 12. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik mást! ez olyan mintha azt akarnád tudni sarkítva, hogy a vörös hajú lányok milyenek és mit szoktak csinálni. Lehet mondani itt sztereotipikus dolgokat, meg azt amit sokan csinálnak, de egyáltalán nem biztos hogy a kiszemelted is közéjük tartozik. Ha ilyenekre vagy kíváncsi: temetőbe járás, vonzódás a sötéthez, túlvilághoz, letargia, világutálat, intellektus. DE ez koránt se igaz mindenkire, egy goth is lehet vidám és utálhat temetőben lenni.
2015. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Kecskét áldoznak telihold után két nappal miközben a kommunista kiáltványból idéznek, aztán leszbikus szexszel erősítik meg az áldozatot.
2015. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én baby bat vagyok, remélem számít :)

eléggé introvertált vagyok, érzékeny (A Star Wars eslő hat részén képes vagyok sírni), eléggé idegbeteg, düh kitöréseim vannak.

érdekelnek a gót szubkultúra dolgai (evidens), az animék, SZJG, rock és metál zenék (a góton kivül is). Emellett szeretek rajzolni és egy vallásos iskolában vagyok az énekkar tagja. Szeretem az állatokat (kigyókat, pókokat is).

Animéket, sorozatokat nézek, videó játeékokkal játszok, vagy tanulok hörögni, és electro swing táncot gyakorlok. Hangszeren is játszom.

Sajnos engem nem lehet már elnyerni, de a barátom úgy csinálta, hogy egyszerűen megcsókolt. De nem ajánlom azt, hogy bármelyik gót lányhoz így próbálj közeledni.


Szóval amúgy átlagos ember vagyok én is, csak jobban vonzz a gót szubkultúra, mint mondjuk a hippi.

2020. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!