Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeretek rajzolni, festeni, szobrászkodni. Szabadidőmben elég sokat gépezek (videojátékok, youtube, sorozatok, filmek) Ugyan általában nem öltözködöm ennek megfelelően, de imádom a rockot és a metált:3 Imádom az állatokat és az értelmetlen hülyeségeket. A környezetem reakcióiból ítélve jó humorom van, értelmesnek tartom magam, de néha legszívesebben le facepalmolnám magam:D Ha már a rossz oldalamnál tartunk néha borzalmasan hisztis vagyok, idegesítő és önfejű. De alapból mindenkivel igyekszem kedves lenni. Visszafogott vagyok, elég sok idő kell mire feloldódok. Nem szoktam bulizni, de vannak barátaim. Külsőre nem mondanám magam túl szépnek, de azért nem a bányarém kategória. Alacsony vagyok és vékony. Ja és ez nem társkeresés, van barátom.

2015. nov. 13. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem értem a kérdés feltevésének okát. Ha vannak barátaid és barátod is, akkor elvileg minden oké.

Elég átlagosnak tűnsz, jó értelemben.

2015. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

ha van barátod, akkor meg se próbálok udvarolni

bocs

2015. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szimpatikus lehetsz, már csak azért is, mert te is rockzene párti vagy :D

Az viszont számomra aggodalomra ad okot, hogy nem vagy bulizós. Nyilván nem támogatom azt, ha valaki minden hétvégén beleveti magát az éjszakába, mert azt én se szeretem, de a nagyon otthonülős emberekkel sem tudok általában mit kezdeni.

2015. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus vagy a leírtak alapján! :)

Hol találhatnék olyan lányt, mint amilyen Te vagy?

19/F

2015. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát, ezek alapján azt gondolnám, hogy rendes csaj lehetsz, de hát élőben ismerszik meg az ember igazán. :) Takarítás, főzés, ilyesmikkel mivan? :D
2015. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit, én szőke vagyok, szilikonmellű, és abszolút nem öltözködöm úgy (nem is tenném, mert ez a "rocker" ruházkodás nagyon nem jön be), de a kocsimból ezerrel szól az August Burns Red és hasonlók. Szóval ebből a szempontból ez nem egyedi dolog.
2015. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
6-os vagyok, és azt kifelejtettem, ha van szabadidőm és ezzel akarom tölteni, akkor én is játszom a gépen. Lányok is hallgathatnak metált és játszhatnak számítógépen, ez egyáltalán nem különleges dolog. :D
2015. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) A kérdésnek tényleg nem sok értelme van, azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok és bár lett volna mit csinálnom unatkoztam:D Barátnőim közt vannak hasonlóak, de máshol is biztos...sajnos konkrét helyet nem tudok:S A bulizós dolgot megértem:D Főzni...hát azt nem szoktam, inkább kotyvasztásnak nevezném amit művelek:D Takarítani ritkásan...de ha igen, akkor mindent, nem végzek fél munkát:D Nem említettem egy szóval se, hogy különleges vagyok:D Nekem tetszik a rocker viselet, de mindig azt hordani nekem unalmas. És igen, tudom hogy a lányok is hallgatnak metált meg játszanak szép számmal;)
2015. nov. 14. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!