Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a párizsi terrortámadásról?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy ez az egész borzasztó. Nem is értem ezt az egészet.Miért nem avatkoznak közbe a nagyhatalmak, csak nézik az egészet tétlenül, amíg több 100-an meghalnak?! Soha lesz így béke a földön..Sőt.. Ha így folytatódik a végén még talán a III világháború is szóba jöhet. Nem akarok politizálni meg semmi csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Személy szerint engem eléggé megrémiszt ez az egész, főként amiket hallok az ISIS terrorszervezetről. Ha minden igaz ez még csak a kezdet.Kérdem én mi jöhet még? Szörnyű ez a világ szerintem. Aki azt állítja nincs pokol, az téved, mivel abban élünk.:/ Vélemények,álláspontok?

2015. nov. 14. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
És kik fogják vívni ezt a 3.vh-t?
2015. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekel. Felfújják. Máshol napi szinten hal meg Ennyi ember, az bezzeg senkit nem érdekel.
2015. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Afrikában naponta robbantanak és 1 szót nem hallunk azokról.


Amúgy meg, kezd fogyni a hely a Földön, és a fegyverkezésbe mindig nagy pénzek vannak.

2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Engem most az érdekel, hogy mi a helyzet ezzel a 11b videóval, aminek kódtörői már május óta várták, hogy mi lesz november 13án, mivel tudták, hogy emlékezetes nap lesz.

Jól sejtették.

2015. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

2-3 napig még cikkeznek róla, 1 hétig téma lesz, aztán meg jön valami más.


Szépen hangzik ez a "nagyhatalmak csak nézik", de a terrorizmus ellen sosem fognak tudni 100%-ban fellépni. Hiába tűnik el egy terror szervezet, mindig jön a helyébe egy másik.

2015. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Kicsit sajátos álláspontom van: támogatom a világháborút, DE akkor az ÖSSZES bármilyen vallású embert nyírják ki.

Az indok egyszerű: amíg van a földön 2 egymásnak ellentmondó vallás, addíg háború is (az Iszlám állam is a vallás különbségek miatt csinálja amit csinál, de töri órákról se nagyon van olyan háború ami nem vallási eredetű).

Konklúzió: nincs vallás, nincs háború.

Legalábbis sokkal kevesebb :)

2015. nov. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Így járnak a libsik. De az mi már, hogy egy olyan országban lövöldöz, ami befogadta és eltartotta? Így kell meghálálni?
2015. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Az országoknak és főleg a nagyhatalmaknak végre egyszer az életben egy közös célért össze kéne fogniuk. Akkor együtt letudnánk gyűrni őket, de nem fogják fel még mindig hogy nagy baj van.
2015. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sajnálom az ott elhunytakat, meg azokat is akik hátra maradtak. Viszont sajnálatos módon hibásak azok a politikusok akik beengednek ennyi "menekültet". Az teljesen kizárt, hogy ne jöjjön be a sok menekülttel rossz szándékú ember is. Ráadásul a menekültek a legkevésbé sem hálásak, nem akarják elfogadni a törvényeinket, kultúránkat, vallásainkat sőt az étel, víz és ruha sem tetszik amit kapnak.

A nagyhatalmak sincs mit kezdjenek a terror szervezetekkel. A terrorizmus ellen nem lehet harcolni..egy-egy ilyen akciót meg lehet előzni de eltüntetni sosem lehet..gyakorlatilag láthatatlan ellenfél.

Szép napot.

2015. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Itt az eredménye annak hogy boldog, boldogtalan jöhet be Európába "menekült" címszó alatt.
2015. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!