Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a facebook-on a...

Mit gondoltok a facebook-on a francia színekkel feldobott profilképekről?

Figyelt kérdés

Szerintem szép gesztus,bár lehet nincs sok értelme de azért mégis...

Eszméletlen és borzasztó dolog amúgy ami történt..



2015. nov. 14. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

azt, hogy a világban minden nap válik valaki áldozattá.

nem csak most van és nem csak Franciaország meg terrorizmus.


pl ott vannak a gyerekek

-volt akit (2 éves) anyja szándékosan éhenhalasztotta

- van, akit agyonvernek, mert sírt..


de nem is sorolom


szóval annyi a különbség, hogy most ez nagydobra van verve, de a világon milliók szenvednek egyébként...

2015. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem értem én ,hogy ez miért jó,hogy ártatlanokat ölnek...

Meghogy miért nem lehet leállítani őket...

Dehát ehhez én "kisember" vagyok

2015. nov. 14. 22:34
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tennék ki semmiféle zászlót, ezek az undorító terroristák mindenhol ott vannak, a végén még engem is megtalálnak csak azért mert részvétet nyilvánítottam
2015. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Pár napja a terroristák magukra vállalták az orosz utasszállítógép robbantását is. Több mint 200 haltak meg, köztük gyerekek, fiatalok. Még sem láttam, hogy szép gesztusként orosz zászlóval dobták fel a profilképeket.

Tudod, én nagyon sajnálom ami a franciákkal történt,tényleg megrázó, de nekem az orosz utasszállító is megrázó volt, mert belegondolok, hogy csecsemő is volt fent..

2015. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt gondolom:


[link]


Sok zászlót kéne kitenni arra a profilképre, nem csak franciát... és félek, még több lesz...

2015. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Szép gesztus de nem követem én ezt. Egyrészt ugye bosszant amikor az Orosz gép lezuhanása végett nem verték ezt ekkora dobra pedig ott mindenki halálos áldozata volt az esetnek és még sorolhatnám. Persze megértem hogy együtt éreznek a franciákkal mert én is együtt érzek velük, nagyon sajnálom őket, alapból terror ellenes vagyok és ezt ami történt nem is tudom már jobban kifejezni. Én senkit nem bántok azért mert felvette a Francia zászlót a profilképére mindenkinek szíve joga mit tesz, én meg nem követem a többieket alapból nem az a fajta vagyok aki szeret divatos lenni, bár tudom hogy ez nem az de sajnos vannak ismerőseim facen akiknek kb fogalmuk sincs az egészről de felteszik a francia zászlót a profilképükre és gyűjtik a lájkokat meg a kommenteket ami miatt pipa is vagyok mert ez nem is erről szól.


A migránsokra térve én sajnálom is őket mert vannak köztük akiknek semmi közük ehhez és menekülnek attól ami ott van mert megértem őket de ezzel használták ki a terroristák azt hogy bejussanak EU-ba és ők is velük elvegyülve jutottak be a legegyszerűbben ellenőrzés nélkül akár mert kizárt hogy minden egyes Migránst ellenőriztek, ami gondolom mindenkinek világos mi megy itt. Itt az EU is hibás abban hogy nem kezelték ezt a helyzetet megfelelően, megértem hogy nehéz de már az elején mielőtt Magyarország elkezdte volna építeni a kerítést még jóval azelőtt már kellett volna találni egy megoldást és Görög illetve Olaszországban kellett volna őket megállítani és visszaküldeni vagy venni nekik 1-2 szigetet és oda küldeni őket új életet kezdeni ha tényleg azt akarják. Sokkal egyszerűbb és gazdaságosabb lett volna és nem lenne ekkora baj. Lehet hogy ettől független megtörtént volna az eset sajnos senki nem lát előre, de sok bajt megúszott volna ezzel mindenki. Más felől pontosan tudták hogy az ISIS kihasználja a menekültáradatot a terroristáik bejuttatására és már hónapokkal ezelőtt ezt be is jelentették.


Itt össze kellett volna még időben fogni ez ellen, jó tudom könnyen beszélek, de akkor nem lenne ekkora baj.


És nem tartom kizártnak bár ne legyen igazam, bár ebbe igazam volt hogy ebből nagy terrortámadás lesz amit pár hónapja mondtam amikor nagy menekültáradat volt és akkor is kívántam hogy ne legyen igazam, és megint kívánom hogy bár ne legyen igazam de itt előbb utóbb nagyobb méretű háború is lehet ami már nem csak Szíriát fogja érinteni hanem Európa több országát és valószínű a miénket is.


Szóval egyre inkább érdemes figyelni a híradásokat, tájékozódni hogy valamennyire fel lehessen készülni a dolgokra főleg azoknak akik utazni készülnek más országba nehogy meglepetés érje őket.

2015. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy így kifejtetted a véleményed :) Megy a zöld kéz
2015. nov. 14. 22:55
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem miért kell ezt csinálni, ez ilyen lájkvadász szarság. Az ember magába is tudja ezt csinálni, nem kell mindenkinek megmutatni, hogy ő aztán mennyire együtt érez meg stb. Illetve még is, hiszen meg kell mutatnunk, hogy milyen fa szagyerekek vagyunk az ismerősöknek...

Szerintem minden jóérzésű embert megrázott ez valamennyire, és sajnálja a dolgot, függetlenül, hogy milyen a profilképe.

2015. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is szánalmas dolog ez a francia zászlós hülyeség a facebook-on. Természetesen megdöbbentett és megrázott a terrortámadás és nagyon sajnálom az ártatlan áldozatokat, pont ezért is szánalmas, hogy egyből ilyen divat-hülyeség alakult ki ezzel kapcsolatban a facen, úgy, hogy sokan azt sem tudják, mi történt, de azért átszínezték a profilképüket, mert a többi majom is ezt csinálja... Sajnálni, és együtt érezni lehet enélkül is, kicsit ez olyan felszínes magamutogatás vagy hogy mondjam...



És ott van az a dolog is, hogy nem is értem a francia zászlót, hiszen hetekkel korábban a franciák szidtak minket és mondtak el mindenféle náci izének, mert kerítést húztunk a határra. Pár hete még Magyarország volt a szegény menekültek gonosz bántója, csak úgy záporoztak a külföldi cikkek arról, hogy milyen gonoszan bánunk velük. És az egyik fő ország, amelyik szidott minket, Franciaosrzág volt. És ott van még az is, hogy az egész migránshelyzetet is nagyrészt nekik köszönhetjük (és a többi nyugati országnak), úgyhogy igazából az ő felelőtlen politikájuk az, ami történt. Ráadásul azok után, hogy volt már korábban is terrorcselekmény Párizsban, nem is egy, felelősségteljesebben is kezelhették volna a migráns-ügyet. Ezért azon túl, hogy természetesen megdöbbentett, és lesújtott ennyi ártatlan ember halála (mert ők nem tehetnek róla), a francia zászlót nem igazán értem...


A másik, hogy néhány napja lezuhant az orosz gép is, de lehetne sok országot mondani, ahol naponta hal meg ennyi ember. Mégsem érdeklik ezek az országok az embereket, miközben a franciák miatt egyből sír mindenki, akik viszont felelősek (legalábbis a többi nyugati ország között őket is felelősség terheli) a közel-keleti helyzetért, az egész terrorizmus kialakulásáért... Na mindegy, ennyit erről.

2015. nov. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Értem , azért ezhogy csak tudatlanok vagy nem tudom mit mondtál kicsit szerintem erős..

Persze van aki divatból csinálja mint azt a szivárványt vagy mit..

De sokkal nagyobb taplóság az ,hogy már emberek ruházatokat árulnak #PrayForParis felirattal ,inkább ez ami üzletet meg "divatot" csinál :/

2015. nov. 15. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!