Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek vami jó film/videó...

Ismertek vami jó film/videó vágó programot?

Figyelt kérdés
A barátaimal egy kisfimet szeretnénk forgatni, de nincs semmilyen jó vágóprogramunk
2015. nov. 19. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Adobe Premiere Pro próbaverziója egy hónapig ingyenesen használható és nagyon profi.
2015. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sony vegas, camtasia studio
2015. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fimet szeretnél vágni, akkor keress arra, hogy Da Vinci film software
2015. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sony vegas az nagyon jó, én csak ajánlani tudom. Mindent meg tudsz benne csinálni. A negatívuma annyi hogy tanulni kell, nem rágja szádba a dolgokat. Ha ér nektek annyit hogy leüljetek és a szoftvehasználatot meg a filmes trükköket tanuljátok rengeteg időn keresztül akkor garantáltan profi munka lesz a végeredménye. Ha csak egy kisfilmet akartok szülinapra vagy hasonlóra akkor jó a windows movie maker is szerintem, azt mindenki tudja használni akinek van annyi esze mint egy fogyatékos pingvinnek. De egy androidos videószerkesztővel is ez a helyzet.
2015. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!