Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap elkerülhetetlenül meg...

Holnap elkerülhetetlenül meg kell verekednem valakivel. Nagyon ideges vagyok. Félek, hogy mi van ha veszítek. Hogy győzhetném le az idegességemet, ha holnap is ilyen ideges leszek ütni se bírok majd. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy tényleg elkerülhetetlen. Nem vagyok rossz szándékú, magamat kell védenem, ki kell állnom magamért.

2015. nov. 20. 16:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"A 10mp-es google keresőnek üzenem, hogy olvassa már el őket. :D "


Ezek arra voltak peldak, hogy siman lehet halal is egy ilyen verekedesbol, amire valamelyik nagyokos azt irta hogy o meg sohasem hallott ilyenrol...

2015. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Hopnap ahogy megyek haza kijön elém"


Na és ha kimegy eléd? Akkor mi van? Hadd óbégasson, amit akar. Menj tovább és kész, sztem ezzel alázod meg a legjobban. Én biztos nem foglalkoznék egy ilyen hülyével, legyen már eszed. Még mindig nem értem, hogy neked miért kell leállnod vele.


Én max. annyit tennék, hogy megkérdezném tőle, hogy mi a baja, és ha előadja, hogy kell neki a barátnőd, akkor mondd neki, hogy "bocsi, de fogadd el, hogy ő az én barátnőm, és részemről ezzel a vita be van fejezve, cső." Ha ezután még kötözködik, akkor mondd neki, hogy "te gyengeelméjű vagy? Megmondtam, hogy az én barátnőm". És indulj el, hagyd ott a francba. Ha ezután utánad ugrik, akkor önvédelemből verekedj meg vele, de igazából sztem tök fölösleges ez.


Nekem van olyan érzésem, hogy neked sem lenne ellenedre a bunyó, mert aki normálisan akarja a problémáit elintézni, nem úgy viselkedik, mint te. Neked csak annyi a problémád, hogy nem akarsz a nőd előtt beégni. De akkor ne sírj itt, mert ha bunyózni akarsz, akkor vállald is a negatív következményeit. Akár még rendőrségi ügy is lehet belőle, vagy kórházi, de ne feledd, te akartad.

A felesleges erőszaknak semmilyen mentsége nincsen, semmi normális dolog nem indokolja, hogy valaki essen neki a másiknak.

2015. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Na, orrgyergen basztad már? :D
2015. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem így működik, hogy leírjátok neki, és már meg is csinálja . . Egy alap ember ütni se tud rendesen, nem hogy ilyen pontokba betalál úgy hogy eldől a másik . .
2015. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nem jött el :-D tegnap mikor mentünk ki barátnőm megmondta hogy úgyse mer eljönni
2015. nov. 22. 07:20
 36/39 anonim ***** válasza:
akkor mi a végeredmény? jobban fosott mint te. csak a szája járt, én a helyedben azért bevernék neki egyet ha meglátod, nemkell semmi jön szembe szó nélkül durr és sétálsz tovább, ha fel is kel nem fog utánnad menni hidd el
2015. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Szívem szerint ezt tenném, uh de utálom, nem tudom miért féltem hogy megver, mert jobb fizikumom van mint neki mármint mind a ketten ilyen vékonyak vagyunk (NEM SOVÁNYAK!!), de én valamivel szálkásabb.. de lenne esélye ellenem. De alapszabály, hogy verekedni csak akkor szabad, ha nem te kezded el. Ha te kezded és ügy lesz azt nagyon megszívhatod. Ha a másik kezdi, akkor az önvédelemnem minősül. Én nem fogok megütni egy embert utcán az biztos. Majd ha nekem támad akkor. Ezért börtönbüntetés is járhat.
2015. dec. 5. 19:28
 38/39 anonim ***** válasza:

"Ha a másik kezdi, akkor az önvédelemnem minősül."


Nem feltétlenül. Csak addig minősül önvédelemnek, ameddig a testi épségedet véded. Ha te is megütöd, akkor már te is támadsz, és onnantól kezdve ha megsebesíted (pl. 8 napon túl), akkor téged is ugyanúgy meg lehet büntetni.


A törvény az önbíráskodást is bünteti.


Ez nem úgy megy, hogy neked megy, és erre már szabad a pálya, úgy vered, ahogy akarod... Tehát, ha megüt téged és te erre nekimész és betöröd az orrát, hátrakulcsolod a kezét, eltöröd a csuklóját, majd beletérdelsz a tüdejébe és bár bordáját eltöröd, majd amikor a földre kerül, még fejberúgod kétszer, akkor már te minősülsz támadónak.

2015. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy preventív jelleggel megütheted (tehát ha az ütésed azt a célt szolgálja, hogy ne te kapj ütést), persze az ilyesmit a bíróságon tanúvallomások stb. alapján tisztázzák, de akkor sem ajánlom a verekedést továbbra sem, nem tudom, minek akarsz mindenáron balhét. Ha véletlenül úgy találod el, hogy 8 napon túli sérülést szenved, akkor feleslegesen cirkuszolhatsz a bíróságon. Közben meg ez csak egy hülye, akivel foglalkoznod sem kéne.
2015. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!