Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha ma lenne az...

Mit tennél ha ma lenne az utolsó napod?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Jókor szólsz wazze... hát, nem tanulnék a pénteki ZH-mra, az biztos.
2015. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint most, bárkinek lehet hogy ez az utolsó napja csak nem tud róla. Lehet elalszunk, aztán nem kelünk fel, vagy kimegyünk az utcára fejünkre esik egy tégla, leütnek és ottmaradunk.
2015. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az egyenleg okés volna , megtettem mindent és eddig tartott . A határaimmal tisztába vagyok , de kiéletlen vágyak se maradtak ki . A titkok maradjanak azok ha nem fejtettem meg őket . Maradandót nem alkottam , egy lépéssel se jutott előre se hátra a világ .
2015. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem írom le, mert még kitiltanak az internetről.
2015. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Írnék egy végrendeletet.
2015. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szépen, nyugodtan lefeküdnék aludni.
2015. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám,hogy ez az utolsó napom,elkökteném az összes pénzem drogra.Felhívnám a kedvenc embereim és egész este kalandoznék velük...(:
2015. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meddig is van nyitva a bolt? Szerintem vennék valami drága piát és eliszogatnám miközben levelet írok a szeretteimnek. Aki az életem értelme volt neki már Elmondtam de nem számít ; (
2015. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Írnék itt egy választ. Aztan egy levelet kezzel, lefotoznam es emilen korbekuldenem, kiposztolnam a feszen. Az eredetit jol lathato helyen hagynam a lakasomban.

Aztan elutaznek, ahhoz akit a legjobban szeretek. Ha ejfelig nem ernek oda akkor felhivnam, hogy o is induljon el felem.

2015. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elmondanám annak aki most éppen bejön hogy mit érzek.

Akik meg, az önbizalmamat semmibe tiporták, megkeresném őket és még utoljára jól megszívatnám azt a sok faszt. Had röhögjek utoljára én is egy jót. :D Felbontanám a kötvényeimet, és írnék egy végrendeletet, amibe egységesen elosztva a közeli hozzátartozóimra hagynám.

2015. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!