Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha engedelynelku...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Mit csináljak ha engedelynelkul rendeltem neveloapum bankkartyajarol?

Figyelt kérdés

Na az lenne hogy neveloapummal szetmennt edesanyam!

En pedig rendelgettem engedely nelkul a kartyajarol es most feljelentest akart tenni

mit tudnék tenni?

S.O.S


2015. nov. 27. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert köztudott, hogy a kártyák csak úgy terhelhetőek biztonsági jelszavak és azonosítók nélkül:D
2015. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

A kártyán lévő adatokkal (kártyaszám, név, lejárati idő és CV kód) bárki, akinek a kezébe kerül, tud rendelni a netről.


Kérdezőnek: mégis mit gondoltál, amikor "rendelgettél"? Hogy nem fog kiderülni?

Mit tudnál tenni? nem tudom, hány éves vagy és milyen értékben szedtél le a számlájáról, de a helyedben nagyon sűrűn bocsánatot kérnék és megpróbálnék megegyezni vele, hogy ne jelentsen fel, visszafizetem neki a pénzt. Aztán nagy hirtelen keresnék valami munkát, amiből ki tudom őt fizetni. Ha jó látom, kb. 18 éves lehetsz - így nincs akadálya annak, hogy dolgozz.

2015. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

úgy kell neked.

én a helyedben tanulnék belőle és megkérdezném anyámat hogy tudnám törleszteni a dolgokat....

2015. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 2

És ezeket kinek adod meg? Senkinek.

2015. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress munkát és nevelőapádtól próbáld kikönyörögni hogy adjon haladékot míg összeszeded a pénzt.
2015. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a nevedben a 97 a születési éved, tehát idén betöltötted a 18. évedet, akkor nagyon megszívtad Zsoltika, mert simán feljelenthet és monden joga megvan hozzá: te LOPTÁL tőle. Majd a rendőrségen kérdezgesd, hogy mit tehetsz. Nagyon nagy bünti biztos nem lesz, de nem úszod meg szó nélkül, az biztos.
2015. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mégis mit éreztél, amikor rendelgettél?
2015. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 #4


"A kártyán lévő adatokkal (kártyaszám, név, lejárati idő és CV kód) bárki, akinek a kezébe kerül, tud rendelni a netről. "

Mégegyszer: AKINEK A KEZÉBE KERÜL!!!

Ezért szóltam hozzá, hogy felhívjam a figyelmet: nem kell megadni az adatokat senkinek - MINDEN ADAT A KÁRTYÁN VAN!

Mivel egy család voltak, nyilván kiszedte a nevelőapja pénztárcájából, amíg az aludt és "rendelgetett".

2015. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!