Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A facebookról mit gondoltok?

A facebookról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Osztott a véleményem.

Pozitív: -kapcsolatfenntartás ingyen

-azonnali hírhez jutás

-tájékozódás globális szinten

-ismeretség bővítése globális szinten


negatív: -veszélyeknek van a felhasználó kitéve

-könnyen függővé válhat a gondolkodni nem tudó személy


Tehát, jó közösségi oldal, ám aki nem használja körültekintően, bal sülhet ki.

2015. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Adathalász szar. Már átesett a ló túlsó oldalára a alkalmazás, de a felhasználók is.
2015. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem ezen keresztül kapnám meg a sulival kapcsolatos infókat (nincs 1. vagy utolsó óra, holnap ebből meg abból írunk dogát/TZ-t, ezt kell kinyomtatni, az a házi, stb.), akkor már 2-3 éve töröltem volna a francba a facebookom. JA BOCS, már törölni sem lehet, csak felfüggeszteni...
2015. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meguntam. Tegnap töröltem magam ( lehet törölni)
2015. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Minél tovább használod, annál inkább rájössz, hogy nincs szinte egy barátod sem.
2015. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Határ f.o.s. Adathalászatból él, ész nélkül terjed rajta sok ostobaság, álhír, mert a birkanyáj mindent megoszt, ami alatt ott van a megosztás gomb, és pofátlanul tolja a kéretlen reklámot.

Az ingyenes kapcsolattartásra jó bármelyik e-mail szolgáltató is. Továbbá hátsón rugdalnám azt a tanárt, amelyik csak itt hajlandó megosztani közcélú információkat. Soroljam még?

2015. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden sz.art enged már linkelni és posztolni. Engem pl. ami érdekelne, max. az ismerőseim saját fotói a hírfolyamon, semmi más (kár, hogy nincs ilyen beállítás). Múlkor is felléptem, tekerem lefelé a hírfolyamot, és semmi...megosztások, videok, humoros oldalakról képek, viccek, oszd meg mer csak baromságok, stb... egyesek azt hiszik, ohgy azért van, hogy ők szórakoztassanka másokat valami vicces linkkel...olyan "személyes" dolog nem is volt nagyon semmi az ismerőseimről.
2015. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

A facebook olyan, amilyen a használója. Nekem semmi gondom vele: Csak a közelebbi ismerőseim a barátaim és csak a valóban számomra érdekes oldalakat követem. Az eredmény: Minden infót megkapok, amit akarok.


Persze, ha valaki ész nélkül mindenkit bejelöl, mindent megoszt, mindent lájkol, egy katyvaszt kap. De ez az élet más területein is így működik.


Egy eszköz sosem jó vagy rossz. A használója teszi azzá.

2015. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!