Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy "Istenem, de hosszú lesz ez a nap"? Olyankor mit csináltok, hogy bírjátok ki a szenvedést?

Figyelt kérdés
Mit csináltok akkor, amikor egy egész héten át szinte semmi sem sikerül? Pl. kiesik a villa a kezetekből (meg nem csak az, hanem szinte minden), nem forog úgy az agyatok, szinte még a beszéd is egy valóságos kín és szenvedés és bármit elkezdtek, egyszerűen még a legalapvetőbb dolgok is totál félresikerülnek. Hogyan élitek túl azt, mikor "eme primitív testbe vagytok zárva és kárhoztatva a földi pokolra" ? Utána meg muszáj hazamenni az elcseszett gyerekeimhez, ráadásul a feleségem is lelépett több mint a fél vagyonommal. PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP MEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. dec. 3. 14:04
 1/5 anonim válasza:
63%

Na jo, hogy birsz igy hazamenni a gyerekeidhez ?"elcseszett" sajnalom hogy ilyen apjuk van es mar ertheto a feleseged is miert hogyott ott, persze lehet mas oka is de szamomra kicsi a valoszinusege ...

Egyebkent a kerdesedre valaszolva, nincs semmi modszerem bird ki a hetet es meg hozzafuznem hogy nem hiszem hogy felnott lehetsz mert egy felnott nem hasznal olyan kifejezeseket hogy "please" vagy "help me " hidd el tudom mert en is fiatal vagyok ... De szerintem csak egy gyerek vagy aki unatkozott es kiirt par kerdest :)

2015. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29/F vagyok (igen felnőtt!!) és szoktam olyan szavakat használni, hogy please, meg help me.
2015. dec. 3. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 16 vagyok, szóval a "felnőttek-kudarcokkal-teli-világáról" nem tudok sokat, de ha nekem van olyan hetem, hogy minden nap két témazárót írunk, és nem bírom már agyilag a szüleimet, vagy a barátaimat, elmegyek futni, vagy zenét hallgatok mint feszültséglevezetés.

Keress magadnak új nőt, állj hozzá pozitívabban a gyerekeidhez. És szerezz egy kutyát, aztán majd örülsz ha hazamehetsz hozzá

2015. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kowa - Ennyi csak
2015. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok, amit az előző 16 éves leírt az jó, de én még ajánlanám a könyvolvasást mellé. :)
2015. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!