Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha nálam dugul...

Nagyon ciki, ha nálam dugul el a vécé?

Figyelt kérdés
Kollégium, most estefelé történt. Suli után elmentem nagyvécézni. elég nagy kupac lett és picit véreztem is. (nem menzi) Mikor le akartam húzni csak a tálcáról csúszott le, majd megtellett vízzel, a papír pedig benne kavargott mindennel. Végül szóltam az ügyeletesnek, majd hoztak egy vécépumpát, de szörnyen égtem, páran csak nevettek a mosdóban. Még mindig szörnyen érzem magam. :( 16L
2015. dec. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen esetben büszke is lettem volna magamra a koleszban. A többiek pedig elismerően néztek volna rám. Bár mi fiúk voltunk :D
2015. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem tehettél mást. Nálunk volt valaki, aki nem akart ráülni az ülőkére, ezért inkább magát az ülőkét és a "lehajtós részét" fosta telibe. Majd otthagyta. Egész éjszakára.

Majd elfelejtik ezt is, minden csoda 3 napig tart.

2015. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
A véres részt ugyan felesleges volt leírnod, mondjuk a kupac mennyiségét is, remélem volt annyi eszed, hogy a kollégiumban nem részletezted ennyire... bőven elég lett volna annyi, hogy a papír nem ment le, viszont eldugította a víz elől az utat, kész, máris senki nem a te véres, bőséges mennyiségű bélsaradon röhögne, hiszen ilyen baleset bárkivel megeshet.
2015. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Hááát egy két ismerősömnél nem lenne gázz..lehet azért mert a retyókefével szelfizik meg ilyemi
2015. dec. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár dolgot nem értek.


1. Minek kellett ezt így részletezni?

2. Miért nincs alapból pumpa a wc mellett?

3. Miért nem hagytad ott?

4. Szóltál az ügyeletesnek és utána kézen fogva mentetek wc-t pumpálni?

2015. dec. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!