Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nagyon alacsony es sovany...

Egy nagyon alacsony es sovany vagyok, es ez mar sok szemelyt zavar, persze engem is, es nem tudom mit kene tegyek, azert, hogy ez megvaltozon. Tudnatok par tippet adni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés, nézd vissza.
2015. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni magad, akkor mások sem fognak soha.

Akinek valamilyen testi/külső hátránya van a többi átlag emberrel szemben, annak másban kell kitűnnie, hogy odafigyeljenek rá.

A magasság ellen semmit nem tehetsz, viszont a soványság ellen igen. Ha ennyire zavar, szedd össze magad és sportolj, egyél rendszeresen.

Kompenzálhatod azzal is a hátrányodat, ha jó fej vagy, rendes vagy, nem pedig nagyképű, lehet rád számítani, szóval egy igazi rendes, őszinte ember, akinek jó a társaságában lenni. Legyél értelmes, olvass sokat, hogy jól el tudj beszélgetni másokkal, legyél magadra nagyon igényes. Hidd el, hogy ezekkel ki fogsz tűnni.

Én ismerek olyan srácot pl., aki kisnövésű és elég ronda is, hát ő a legverekedősebb és legnagypofájúbb az egész lakótelepen, vagy félnek tőle, vagy utálják, de nagyon kevesen szeretik. Ő így kompenzál, pedig nagy hiba, mert már 30-on túl van és soha nem volt még barátnője sem, pont ezért.

2015. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!