Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősorban a fiúkat kérdezném....

Elsősorban a fiúkat kérdezném. Nektek bejön, ha egy lány kicsit rockeresen öltözködik?

Figyelt kérdés
Úgy értem a rockeres öltözködést, hogy általában fekete bandás pólók, fekete pulcsi, sötét/szakadt farmer, bakancs(nyáron nem xD)...De nem az a teljesen befeketedett "depis rocker", hanem az a mindig vidám rocker. 14/L

2015. dec. 8. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a ruha teszi az ember, de egy kicst furcsa lenne egy lányt suliban így látni.

14/F

2015. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát köszi:) és az osztálytársaim fele szintén rocker ugyhogy nálunk ez már nem meglepő;)
2015. dec. 8. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidám rocker, depis rocker? Ez milyen kategorizálás már?

Aki kedveli az ilyen stílust, annak tetszeni fog.

2015. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A "mindig vidám" rocker stílus igen, de az éjjel-nappal, télen-nyáron feketébe és bakancsba mászkálós stílus már inkább taszít. Én is rocker vagyok, de én "a kevesebb több" elvet vallom. Vannak fekete cuccaim, de kell egy kis változatosság. A ruhatáram így is inkább sötétebb színvilágú ruhákból áll, de nem kizárólag csak feketéből.

A bandás pólóknál csak egyre figyelj: ne férfifazonú legyen, vagy ha mégis, akkor ne öt számmal nagyobb méretű, hogy aztán a nadrágodba tűrd! Nincs annál visszataszítóbb egy lánynál!

22/F

2015. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Én nem találom olyan szinten visszataszítónak mint ahogy az előző írja. Nekem személy szerint bejön ez a fajta öltözködés, de maradjon a stílusos kategórián belül :D És mindenképp kizárólag szórakozóhelyeken. Most utcára tényleg gáz ha úgy öltözöl mint egy hippi. Oda nem kell. Meg iskolába se kell, mert nem szórakozóhely (alapjában). 21/f
2015. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

háát..:) köszönök mindent

az 5. valaszolora valaszolva:) női bandás pólóim vannak ;) és nekem sem jön be ha 5 számmal nagyobb póló van rajtam :D azt már akkor szoknyaként is használhatnám;)

2015. dec. 9. 18:03
 8/13 anonim válasza:
Nagyon 15/F
2015. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a stílus, de senkit sem az öltözködése alapján ítélnék meg. 14/F
2015. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi;)
2015. dec. 11. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!