Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék holnap turistaként...

Szeretnék holnap turistaként járkálni kicsit Budapesten. Tudnátok ajánlani ingyenes programokat? 19/L

Figyelt kérdés
Minden nap járok a fővárosban, de sosem szánok rá elég időt, hogy igazán megismerjem! Tudtok olyan helyeket, amelyeket érdemes lenne megtekinteni? BKV-val tervezek közlekedni.
2015. dec. 12. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehetek veled? :D mar tobb mint 3 honapja itt vagyok mint kulfoldi egyetemista, de eddig nem nagyon volt alkalmam rendesen szetnezni. Ha gondolod dobjal meg egy uzenettel :D
2015. dec. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bandi6891 ***** válasza:
Jó mondjuk én víz mániás vagyok,rengeteg alkalommal jártam már a Duna mellett,ha majd szép napos idő lesz járj egyet a rakparton és gyönyörködj.
2015. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A színház mellett van egy "Zikkurat", aminek a tetejére körkörösen lehet felmenni. Annyira nem ismerik sokan, de nagyon szép a kilátás, illetve én a Duna-partnak is azt a részét szeretem az egyik legjobban.
2015. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!