Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegénységben élő édesanyám...

Szegénységben élő édesanyám minek örülne karácsonyra?

Figyelt kérdés
Idősebb nők véleményére lennek kivancsi..
2015. dec. 17. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénznek.
2015. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Legfőképpen Neked, ha megszeretgetnéd és éreztetnéd vele, hogy törődsz a sorsával.
2015. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked, a gyerekének örülne a legjobban. Persze, ha megteheted, akkor a rendszeres támogatásodnak, ha messze laksz, lehet csomagot küldeni.
2015. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megyek haza látogatni, viszek tartós ételt.. De valami szemelyeset is szeretnek ami tényleg ajandek
2015. dec. 17. 14:04
 5/9 anonim válasza:
Pl. vihetnél neki fényképeket rólad /és ha van családod, akkor azokról is/. Tedd bele egy szép albumba. Hidd el nagyon fog örülni és annak is örül, hogy ezt gyakran tudja nézegetni és akkor úgy érzi, mintha ott lennél mellette.
2015. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz, fénykép eszembe se jutott..család van bőven akiről készíthetek..3unoka is. Köszönöm:)
2015. dec. 17. 16:20
 7/9 anonim válasza:
100%
Örülök, ha tudtam segíteni. Én egy 67 éves özvegyasszony vagyok. Én is a kisnyugdíjamból élek, de hidd el az anyagi szegénységnél az elhagyatottság érzése sokkal fájdalmasabb. Nekem egy ünnep és legnagyobb ajándék, amikor a gyerekeimet körülöttem érezhetem.
2015. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megértem. És tudom hogy neki is hiányzunk. Remélem Onnek is boldogan telnek majd az ünnepek!
2015. dec. 18. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele egy jót, engedd az unokákkal játszani, és ha tudsz, vigyél valami kiadós, meleg ételt, meleg ruhát, gyümölcsöket.
2015. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!