Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki ő és miért írt nekem?

Ki ő és miért írt nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa dolog. Még csütörtök este írt Facebookon egy lány, akit nem ismerek, nem is magyar. Valami jóváhagyást kért tőlem a Facebook, amit megadtam, de nem engedte a Fb, hogy válaszoljak. Pénteken újabb üzenet, hogy írjak neki e-mailt, megadta az e-mailcímét, írtam neki, hogy ki ő, mit szeretne, meg ilyesmi (mindezt angolul). Ma jött a válasz, hogy 25 éves, az afrikai Elefántcsontparton született, ott élt, de a családja meghalt a polgárháborúban nemrégiben, csoda, hogy ő túlélte. Egy menekülttáborba szállították Dakarba Szenegálba.

Elmondta a magasságát, a testalkatát, küldött képet magáról, kérdezett engem a hobbimról, hogy miket és miket nem szeretek. Nagyon kedves hangnemben írt, nagyon választékosan, művelten.


Nyilván ő nem egy iszlám menekült, de ettől még kellene félnem tőle?

Végiggondolva, ha levelezünk, az hasznos számomra, mert az angolt és a franciát is gyakorolhatom. Lehet ennek hátulütője?


Igazából halvány lila gőzöm sincs, hogy talált meg, még soha nem jártam arrafelé, na meg 18/L vagyok...



2015. dec. 19. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak, nem sokkal korábbi kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__74319..


Ebből már eléggé úgy tűnik, hogy nem érdemes foglalkozni vele.

2015. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez totál ugyanaz, csak annyi, hogy nekem nem fordította magyarra..
2015. dec. 19. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni felismerni az ilyen átvágásokat.
2015. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:

Átverés. Én is kaptam ilyet. Kérdést írtam ki erről és a válaszok elég informatívak és érdekesek :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__60..

2015. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehettek ennyire tájékozatlanok, emberek. Komolyan, már jó 10-15 éve megy ez a "kenyai csalók" gyűjtőnéven ismert átvágássorozat és még mindig van, aki ártatlan bárányként issza a hazug szavakat?
2015. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!