Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A skizofrén ember azokat a...

A skizofrén ember azokat a hangokat amiket hall meg tudja különböztetni azoktól amik tényleg léteznek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 17:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Nagyon nagyon ritka, hogy különbséget tudjon tenni.

Ő valódinak hiszi a hallucinációkat.

2015. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ.:)
2015. dec. 19. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha éppen az ún. reziduális szakaszban van. Ez egy viszonylagosan tiszta, ép elméhez hasonlító állapot, sokszor az is (csak sajnos ilyen betegnél ez idővel egyre ritkább és rövidebb).


Ha érdekel, ajánlok neked egy nagyon jó, de kemény könyvet (filmen is megvan, csak nehezen lehet megkapni):


Joanne Greenberg: Nem ígértem rózsakertet


Ebből kiválóan megtudod, hogyan gondolkodik egy skizofrén és hogyan érez. Orvosilag teljesen hiteles. csak akkor olvasd el, ha lelkileg stabilnak érzed magad, mert egyébként kicsit megkeveri az emebrt. :)

2015. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én skizofrén vagyok. Ha gondolod írj privibe. Őszintén elmondok mindent, ha érdekel.
2018. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!