Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hungarista 15-20 éves lányok!...

Hungarista 15-20 éves lányok! (ha van ilyen egyáltalán rajtam kívül) Válaszolgatnátok a viselkedésetekről, gondolkodásotokról, külsőtökről feltett kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy:


Milyen a külsőtök? Hogyan öltözködtök, milyen ruhákat hordtok, hol vásároltok? Milyen kiegészítőket, táskákat, ékszereket viseltek, milyen cipőket hordtok? Ezeket hol veszitek? Milyen a hajatok, körmötök, sminketek?


Hogyan gondolkodtok? Mi a véleményetek a világról, milyen az életszemléletetek? Hangosak vagytok, vagy csendesek? „Lázadtok” vagy elfogadtok?


Milyenek a jegyeitek és hogy tanultok, hova jártok iskolába, mik a terveitek a jövőre nézve?


Hogyan viselkedtek ismeretlen emberekkel, a barátaitokkal, ismerőseitekkel? A baráti körötök milyen, hol ismerkedtetek össze, suliban, koncerten stb, és van ilyen külön „bandátok”, akivel szabadidőben „baromkodtok”? :)

A „civil” (nem szubkulturalista) barátaitok, ismerőseitek, szüleitek hogyan viselik, hogy hungaristák vagytok?

Párkapcsolati téren hogy álltok? Van pasitok? Ha igen, Ő hogy viseli, hogy hungaristák vagytok, vannak viták emiatt?


Milyen a zenei stílusotok, mit hallgattok és szoktatok koncertre járni? Ha igen, milyen gyakran és hova?


A félreértés elkerülése végett: Nem azért kérdezem mert egy ideológiáját fel nem vállaló hungarista vagyok akinek bátorításra van szüksége, csak érdekel... :)


Előre is köszi a válaszokat :)



2015. dec. 20. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Hungarizmus nem egyenlő a neonacionalizmussal "


A micsodaval? Draga, tanulnal inkabb egy kis tortenelmet. A hungarizmus egy undorito eszme undorito embereknek, meltan kerult a tortenelem szemetdombjara.


Semmi koze a hazaszeretethez.

2015. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

15:40

köszönöm szépen a válaszodat, már az is jól esett, hogy nem leoltasz mint a többiek :)

2015. dec. 20. 16:06
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy?
2015. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Mindegy mit mondok. Ha azt mondom 15 azért leszek leoltva, hogy ennyi idősen még csak pózerkedni lehet, nem lehet átérezni a dolgokat. Ha azt, hogy 20, azért leszek leoltva, hogy ennyi idősen csoda hogy hülyeségekben hiszek...

2015. dec. 21. 13:37
 15/17 anonim válasza:
0%

Én hungarista vagyok. S elvieg, ha te is az vagy, akkor nincs szükséged ilyen kédésekre, mert ezek csak úgy maguktól jönnek... az olyan ruhák, zenék tetszenek.


Elkezdtem olvasni a kérédesidet, s először gondoltam, hogy válaszolok...de basz*ki azért ez egy kicsit durva, a telefonszámom, vagy a bankszámlaszámom esetleg nem kell? Vagy azt nem szeretnéd esetleg tudni, hogy egy hungarista mit eszik, milyen pózban alszik? Tiszta vicc ez az egész kérdés... Te komolyan azt gondolod, hogy az valakinek felfogásától függ, hogyan tanul, hova jár iskolába (oda, ahova a képességei alapján felveszik...)vagy mi az életcélja? Pl. nem lehetek orvos, vagy mérnök, vagy akárki, mert ilyen a gondolkodásmódom? Meg mi az már, hogy milyen a körmötök?


A kérdéseidet olvasva úgy nézel ki, mint aki hungarista akar lenni, de te nem szívből, pusztán csak azért, mert erre az évre éppen ezt a stílust választottad. Vagy ezzel akarod a kemény csajt játszani?...keress magadnak más játékot.

2016. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
56%

Szia!

Én is hungarista lány vagyok, s őszintén szólva elég furcsák a kérdéseid, de azért megpróbálok 1-2-re válaszolni, s bocsi, ha hosszú lesz. :)


Nekem az öltözködésemben is megmutatkozik a gondolkodásmódom: fekete , magyaros ruhák, fekete gatya, martens bakancs, néha felveszek mást is, egy-két színesebb felsőt, tornacipőt, de ezek a visszatérő, úm. örök darabok. Én nem vagyok az a nagy ékszermániás, van de van egy nagy-magyarorszégos láncom (mindig hordom), meg egy táskám, az örök kedvenc szimat szatyor, suliba meg egy katonai táska. Ruhákat interneten is lehet rendeli, meg "magyaros" boltokban. A hajam, s a körmöm teljesen egyszerű, ahogy Isten megalkodta, egyiket se festem, sminkelni sem szoktam. Én a gyorsan elkészülök reggelente kategóriába tartozom.


Nem tartom magam nagyon rasszistának, leginkább az Isten-haza (s ebbe az egész Nagy-Magyarország beletartozik)-család elvet vallom, s azt, hogy amíg ezeket a dolgokat nem próbálják meg háborgatják, én se megyek neki senkinek...nem vagyok túl hangos, de amint az előbb is írtam, ezekért a dolgokért kiállok, s akkor elég erősen. Viszont a fölösleges, cél nélküli tüntetéseknek egyáltalán nem vagyok a híve.


Még gimi járok, végzős vagyok. Elég jó tanulónak tartom magam, nem vagyok színötös, de én arra sohasem vágytam. Mindenképpen szeretnék továbbtanulni, s később családot alapítani.


Én mindenkihez barátságosan fordulok, de ha elkezd ellenségeskedni, mert különböznek a nézeteink, akkor nem fogok megalázkodni. Nem szeretem, ha megpróbálják bemagyarázni, hogy miért lenne jobb, ha én is azt vallanám, amit ő. Én is tiszteletbe tartom az ő felfogását, akkor ő tartsa tiszteltben az enyémet. Nekem a legtöbb barátom egyáltalán nem hungarista, néha még a zene ízlésünk se egyezik, mégis tök jól elvagyunk, egy csomó mindent meg tudunk beszélni. Néhányukkal a suliba imerkedtem meg, van akivel teljesen más érdeklődési kör köt össze, valakivel a vallás is. Nagyon változó...

Végülis hazaszerető családban nevelkedtem, de amikor elkezdtem az öltözködésemben is ezt kimutatni, azért itthon is kicsit próbáltak attól visszatartani, mert elég szélsőségesnek vélték, de aztán elfogadtak, sőt nemrég mondták, hogy örülnek neki, hogy ilyen lettem. A nagyszüleim nem szeretik, de az nem is érdekel, velük sohasem volt jó a kapcsolatom.


Mindenféle zenét meghallgatok, szoktam hallgatni külföldi számokat is, de nálam a nemzeti rock visz mindent, szinte az összes nemzeti rochók együttest szeretem. Koncertre sajnos csak ritkán jutok el, leginkább csak akkor, ha ide, ahol élek jönnek együttesek.


Remélem tudtam segíteni.Írj, ha lenne még kérdésed! :)

2016. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem ilyen "furákat", mert nincsenek hozzám hasonló értékrendet képviselő ismerőseim, másoktól meg csak olyanokat hallok a hungaristákról mint itt néhány válaszolótól, tehát nem tudom nagyon hova tenni a többséget.

Nem ötletszerzésnek írtam ki a kérdéseket...

Bármit is írtok nem fog változni a gondolkodásmódom, a hitem, csak titeket válaszolókat tudlak értékelni magamban.

Utolsó előtti: nem ismersz tehát nem hiszem, hogy reálisan tudsz ítélkezni rólam... :*

Utolsó: Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál és örülök, hogy ilyen vagy, ahogy leírtad magad... Tarts ki, és bármit mondanak, állj ki magadért! :)

2016. ápr. 15. 18:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!