Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot lehetne...

Milyen ajándékot lehetne venni szülőknek, akiknek szinte semmi hobbijuk?

Figyelt kérdés

Már egy ideje az ajándékokon gondolkozom, de nekik szinte lehetetlen valamit is venni. Múlt évben parfümöt kaptak, előtte könyveket. Igazából nincs hobbijuk, mindig otthon vannak, néha elmennek egyet más városba körülnézni, és kb ennyi. Sajnos egy betegség miatt most még ez is kiesett a listából náluk elég hosszú időre.

Tudnátok tanácsolni valamit, mert nekem semmi ötletem.



2015. dec. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy pár tucat ledből csinálok nekik karácsonyfát
2015. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Allits ossze egy szep ajandekcsomagot, minden fele extra , delikat elelmiszerrel, Kulonleges friss gyumolcsok,ananasz, mango avokado bonbonok,aszalt gyumolcsok,mazsola, piros afonya magok,mandula dio pekan dio, mogyoro csokoladek,meg ugyesen egy csokitortat is odacsomagolhatsz. Ha nem antialkoholistak, egy pezsgo, vagy csak valami kulonleges gyumolcsle.Mig eszegetik, rad gondolnek es boldogok lesznek. Ez legalabb hasznos es ha ugyesn valogatsz meg egeszseges is lehet
2015. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én megyek hozzájuk, és nincs autóm, ezért 5 órás vonatút áll előttem. Egy csokitorta szerintem nem kedvelné ezt az utazást. :/ Plusz a betegség egyik része még, hogy most kerülik a cukros dolgokat.

Kezdem azt hinni, hogy ez reménytelen. :/

2015. dec. 20. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
valamilyen kupon egy étterembe.
2015. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állis össze egy csomagot mindennapos kozmetikai termékekből (sampon, arckrém, tusfürdő, kézkrém, testápoló ) vagy pedig vegyél nekik egy olcsóbb tabletet ha van internetük. Szép ajándék lehet egy ízléses álló lámpa is amit akár internetes áruházból is rendelhetsz és kiviszik nekik.
2015. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu... Én is a kozmetiaki cuccokra szavazok. Mi anyósommal vagyunk így, ő magas kategóriáju tusfürdőt, kézkrémet, testápolót kap + egy illatgyertyát.
2015. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:
pl vegyél nekik különleges mézeket, meg hogyha szeretik az erőspaprikát, akkor abból különlegeset, meg hogyha nem szoktak venni ilyen szószokat, pl fokhagymás, salsa, curry-s, meg egyéb, azokat bármilyen kajához lehet enni. Meg vehetsz nekik parfümöt, sampont, tusfürdőt, fürdősót. De szerintem ha kimész a karácsonyi vásárba, ott azért csak találsz ezt-azt. Vehetsz kávéfőzőt is, pl a CBA-ban most 11 ezer Ft a kávéfőző + 10 csomag kapszula kávé hozzá. Ma kezdték el akciózni, eddig 15 ezer Ft volt. Vehet pl törölközőt, vagy ha fázósak, akkor Lidl-ben van ilyen fűthető takaró, meg fűthető láb izé, meg párna, meg ilyen hátmelegítő mellény. Lehet ott venni zoknit, harisnyát, de akár pizsamát is. Aluljárókban pl a nyugatinál vannak pulóverek, köntös. Valamit csak találsz.
2015. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!