Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ajándékötlet nagyszülőknek?

Ajándékötlet nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Valami jelképes dolog, szerény életet élnek, de szerintem nagyjából mindenük megvan. Olyanra gondoltam ami 1500 Ft körül van. Gondoltam lehetne valami jó krém fájdalmakra, csontfájás, allergia, erőtlenség.. vagy betegség megelőzésre valami.. szóval valami gyógyászati cikk.. ezen kívül fogalmam sincs hogy mi lehetne! Ötlet??

2015. dec. 22. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami ami rád emlékezteti őket fotó stb... Vagy valamilyen édesség/gyümölcskosár
2015. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naptár családi képekkel. Azt ki is tudják akasztani a konyhába, vagy valami központi helyre. Szerintem még most sincs késő megcsinálni és árban is ott körül mozog.
2015. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 salalla11 ***** válasza:
Szerintem a nagyszülők az olyan ajándékoknak örülnek legjobban, amit magad készítettél.
2015. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!