Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van Valakinek egy Kazakh-Magya...

Van Valakinek egy Kazakh-Magyar/Angol ismerőse aki segítene nekem egy szöveget fordítani ami Kazakhul van?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Van egy barátom,de ő most elutazott,én nekem meg pedig megadta a facebook felhasználója jelszavát.És ott találtam az üzenetei között egy levelet,amit egy lánynak írt.Azt szeretném megtudni mit tartalmaz az üzenet,hiszen Kazakhul van írva,és ln csak Magyarul és Angolul tudok. Az se lenne baj ha Angolra letudná valaki fordítani.

#prostituált #Borat #baazd meg #ilyen ember nincs
2015. dec. 23. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd bele google translate-be... de nem teljesen értem, miért olvasgatnád te az ő leveleit? Nem cigánytempó ez?
2015. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megengedte nekem hogy elolvassam,és sajnos nem fordítja a Kazakhot se Angolra se Magyarra
2015. dec. 23. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:

De be lehet allitani kazahot... akkor az nem kazah...


Amugy csak azt nem ertem miert erdekel kinek mit irt?

2015. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Tudom, nem mai kérdés, de ha gondolod, írj rám, segítek. ;)

2016. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!